Wpis z mikrobloga

Z Dawidem jest jeden problem: jest zawsze najsilniejszy z grupy a przynajmniej na takiego aspiruje. To wada? Jak dla mnie to zaleta - powiecie. Otóż właśnie w tym jest sęk, że on nie potrafi się wyłamać z własnym zdaniem i go bronić jak np. Ania (Kamil wiadomo, ale nie chcę go gloryfikować xD). On zawsze kuma za czym jest większość i zaraz za tym się opowiada i przewodzi. Raczej nigdy nie wyjdzie sam przeciw wszystkim i nie powie "Nie, bo ja uważam że..."
Jak mam być obiektywny to Łukasz potrafi coś takiego zrobić ale szybko mięknie jak go nie biorą na poważnie i się wycofuje ale nie zmienia zdania.
Takie w sumie pseudo-liderowanie
#bigbrother
  • 8
@Janusz_Sportu: Dawid usłyszał pare razy od dziewczyn że ma aspiracje do wygrania programu i już struga ważniaka a tak naprawde jest słaby . Kamil , Kamil wie co robi i myślę że wszyscy zaczynaja się go już powolić więc jutro będzie ciekawie a w zasadzie już dzisiaj . Mam nadzieje że gruba odpadnie bo nie da się słuchać tego zrządliwego głosu
@jerzs: O tym ostatnio mówił Wiktor, że Dawid już się widzi w finale i odbiło mu po tych zerowych nominacjach. 1-2 go całkowicie zmienią, bo przecież nie da się utrzymać dziubka przez 90 dni
@marv0oo: jestem za tym żeby Jezus dostał immunitet za to co robi w tym programie , taka prawda że dzięki niemu oglądalność jest większa . I powinni utrzeć nosa Dawidowi bo on myśli że jest tam Bóg wie kim a tak naprawdę cały dzień nic nie robi tylko zakłada bandane . . .