Wpis z mikrobloga

@alterego u to lepiej zrób. Jak lekarz będzie chamski to idź do innego.
Ja mam refluks ale bez bólu. Trzeba uważać na refluks bo jak obnizasz kwasowość żołądka lekami to potem masz zespół jelita wrażliwego z przerostu bakterii które przeszły przez żołądek
@WpisujcieMiasta: sama zgage to moze i bym olal, ale ostatnie tygodnie czuje taki jakby bol tam. Nie jest jakis moze wielki, ale czuje go ciagle, wiec moze to jakies wrzody czy cos takiego. Licze, ze znajda przyczyne... ale badania sie dygam. Boje sie, ze sie bede dusil, bo czesc osob tak opisuje. Poza tym mam dosc spory odruch wymiotny - nawet jak mi patyczek lekarz do ust pakuje.
@alterego lepiej zrób to badanie za wszelką cenę, ja przez refluks miałem 3 miesiące kaszel i normalnie budzilem się w nocy jakbym się dusil, teraz mam zespół jelita wrażliwego biegunki, po każdym jedzeniu do toalety. Lepiej nie lekceważyć szczególnie jak boli. Zaleczam to stoperanem ale też pewnie mnie czeka w końcu kolonoskopia
@WpisujcieMiasta: a na gastro byles? No zapisalem sie, nie jem nic caly dzien i tam pojde. Zobacze tylko czy wytrzymam, bo slyszalem, ze czesc osob nie daje rady. Widocznie mocno indywodualne to jest.

Kolono chyba przy znieczuleniu ogolnym teraz przewaznie robia, wiec spoko.