Wpis z mikrobloga

#logitech #myszy #komputery #pc #mysz
Nie wiadomo kiedy, ale stałem się fanem(może nawet fanboyem) Logitecha(chyba najbardziej tatowa/nudna marka do bycia fanboyem;)), mam 3 myszki od nich, 0 nowych:

Ta gamingowa na kablu kupiona za grosze w lombardzie z relatywnie mocnymi śladami użytkowania9widać że gówniaż sporo klikał zanim odkrył mefedron), działa bezbłędnie.

Ta najmniejsza sklejona taśmą jest do tego samego stacjonarnego kompa co gamingowa, tylko że używam jej jak leżę w barłogu i oglądam Netflixa. Kupiłem na allegro "powystawową bez dongla" pełno tam takich, jedyny jej minus to rozmiar, ale na wyrku jest to plusem, bo jak na niej śpię to nie czuję. Spadło jej się za barłóg kilka razy i potrzeba taśmy.

Ta w środku z szerokim pokrętłem to najnowszy nabytek, do nowego lapka, kupiona na allegro jako używana bez dongla za 20 zł(drugiego dongla mam do mobilnej klawiaturki barłogowej). Dopiero po zakupie doczytałem że to wynalazek/innowacja - kliknięcie pokrętła zmienia tryb przewijania pokrętła, zamiast przeskakującego pokrętła jest wtedy luźne i szybsze, ale można ten guzik pod pokrętłem ustawić jako środkowy, także luz, dobrze leży w dłoni, pokrętło klika w prawo i lewo, oczywiście są przyciski wstecz i do przodu po lewej. Dziwna, ale wygodna.
Robiłem w Sklepie RTV, w innych pracach gdzie miałem okazję testować/używać wszelkie możliwe myszki: od dziadostwa 4tech-podobnego po jakieś wypasione wynalazki Microsoftu.
Chodzi o dwie rzeczy:
Niezawodność
i klik(nie za klikowy, nie za miękki), obydwie rzeczy są w tej marce niezmiennie dobre od czasów pierwszego kulkowego Logitecha.

A najlepsze jest to, zę jak się rozwali/jeb**ę którąś o ścianę, to na allegro są używane/powystawowe w cenie chińczyków nonamów, nawet ściachane posłużą dłużej niż marketowce, plus nie ma z nimi problemów, ojciec ma mysz nową z Lidla, działa, ale po wybudzeniu lapka trzeba kliknąć z 2 razy by się wybudziła, inne tanie myszy mają tego typu wkurzające drobnostki, a jak ktoś żyje przed kompem, to te drobnostki rosną i łączą się, wiecie jak to jest;).
RabarbarDwurolexowy - #logitech #myszy #komputery #pc #mysz 
Nie wiadomo kiedy, ale ...

źródło: comment_QNPloAiHyZmfsB4gRhwTTiTyO3GQ2SLi.jpg

Pobierz
  • 2