Wpis z mikrobloga

@Neil_Edwin_Michael: proepidemiczność, batożenie homosiów, batożenie dzieci, lekka pedofilia, wyjście ze wszystkich znaczących europejskich organizacji i jakoś to będzie, teokracja, narodowy socjalizm & anarchokapitalizm, oddanie się w niewolę zmarłej Żydówce i koronowanie jej zmarłego syna na króla, zwiększenie emisji CO2 by w Polsce urosły pomarańcze- postulaty intelektualnych wyżyn, ideowej awangardy, pomysły wysoko wykształconych i ciężko pracujących ludzi.
Słusznie. Teraz powiedz mi na kogo zagłosować jeśli nie na nich?


@Dustandbones: to jest b. dobre pytanie.

Dla mnie konfederacja zaraz po pisie to badziewie na które nie zagłosuje ( chociaż przez chwilę, jak ogłosili tę setkę, dopóki tego nie przeczytałem, miałem taką myśl). Te wybory i tak pewnie stracone, ale skoro wszyscy się zastanawiają na kogo głosować. Można wywnioskować, że brakuje jakichś ogarniętych ludzi (naprawdę w tylu milionowym kraju, nie
No ciągle się z Tobą zgadzam, ale na kogo zagłosować kurła. Już nawet nie od strony programu jakiejkolwiek partii chyba najważniejsze w tym momencie jest żeby każda z partii weszła żeby PiS nie uzyskał ponownie większości i żeby ktoś ich hamował w pewnych kwestiach... Tak czy siak jest dupa i to chyba najtrudniejsze w moim życiu wybory heh.
@moria: Można jeszcze dodać postulat, na który Budka zwrócił uwagę na debacie z Konfederacją w RMF. Choć zdaje się, że na razie to jest gdzieś w "100 ustawach Mentzena".
A mianowicie rozwód ma być możliwy tylko za zgodą biskupa. Czyli de facto agenta obcego państwa (Watykanu). Tacy to bojownicy o naszą wolność i suwerenność.
@diogene: no ale jaki ma to sens. Przecież ten cały Dhont działa tak że jak te małe komitety nie wejdą do sejmu to pis automatycznie zbliży się do większości sejmowej. Wielkość drugiej siły nie ma znaczenia. 4 Lata temu gdyby Korwin wszedł, dzisiejsza polska mogłaby wyglądać zupełnie inaczej bo PiS musiałby się z kimś skumać.
@Dustandbones: zamiast Kukiza wszedłby Korwin i co by się zmieniło? Tak samo by PiSowi robił dobrze.

Bajki o ich wolnościowym podejściu można wsadzić między bajki, to tacy sami zamordyści z katolickim nastawieniem jak PiS. No, może by pokręcili nosami na 500+ i 13 emerytury ale i tak nic z tym nie zrobili.
Chyba nie rozumiesz co do Ciebie piszę. przecież w tej kadencji PiS rządzi sam bez koalicji. Przez to, że w ostataniej kadencji 7,55% głosów oddanych na SLD i 4,76% głosów oddanych na KORWIN zostało "zmarnowane" bo oba komitety nie weszły do sejmu przez to PIS metodą D'Hondta uzyskał większość parlamentarną. Wszyscy chyba wiemy że pis wygra te wybory, ale chyba jedyne co możemy zrobić to nie dopuścić do tego by sytuacja się