Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Że normalni ludzie, którzy nie są ani prawakami ani lewakami, nie mają skrajnych poglądów, sa tolerancyjni ale jednocześnie tradycyjni, ludzie którzy po prostu chcą uczciwie pracowac i godnie żyć NIE MAJĄ #!$%@? NA KOGO GŁOSOWAĆ W TYM KRAJU. W każdej partii oszołomy, normalnych, uczciwych polityków można policzyć na palcach jednej ręki. Reszta to albo miernoty, albo oszołomy i to się tyczy WSZYSTKICH PARTII. Taki obraz naszej klasy politycznej.
#bekazpisu #bekazpo #wybory #polityka
  • 172
@asd23434asd: odkryles demokracje, brawo. Po to masz kilka różnych partii, żeby jedna mogła reprezentować poglądy tradycyjne, druga jest bardziej postepowa i liberalna, trzecia to full auto kapitalizm i reprezentując różne podejścia do światopoglądu i gospodarki dochodzą do czegoś co się nazywa KONSENSUS. w dzisiejszym autorytarnym świecie sterroryzowanym przez poprawność polityczna i #!$%@? snowflake’i zapomniana rzecz.
@NukeOps: Co do tego obrazka, wstawianego głównie przez niedorozwojów z wypranym ideologią mózgiem, którym nie mieści się w głowie rozumowanie nieskrępowane narzuconymi przez kogoś ramami: rozumiesz poniższe wyrażenie, czy wytłumaczyć? ʕʔ

Strong Opinions, Weakly Held
@NoMercyIncluded: ale w czym rzecz? xD Najpierw wyskakujesz jak Filip z konopi i na dzień dobry dziwny tekst. Tak pokrętnie stworzony i ubogi w składnię, że nie wiem czym było to zdanie: próbą obrażania, obroną czegokolwiek czy atakiem. Teraz znowu próbujesz mnie obrażać, a ja nie wiem o co Ci chodzi xD zły dzień? Obraziłem Cię moim centryzmem? Jak tak, to ten mem jest prawdziwy i jesteś tym upośledzonym, z którego