Wpis z mikrobloga

Podejrzeń ciąg dalszy. Jakiś czas temu zauważyłem dziwne zachowanie u różowej. I niestety, ale to zaczyna sie robić poważne. Dosyć niedawno, gdy odkładałem jej ciuchy do szuflady znalazłem małą torebeczkę. No spoko nic takiego w sumie, gdyby nie fakt, że były tam nówki pończochy. Dzisiaj pojechała do siebie, do domu rodzinnego i co ? Nie ma towaru. Jak wróci to ostro prześledze jej poczynania
Wołam @TestoDepot
#logikarozowychpaskow #przegryw #cuck #zdrady #zwiazki
  • 31
@Shzavv Niby regularnie dzwoni i odbiera praktycznie za każdym razem. Do teściowej i teścia nie mam numerów. Dzisiaj sprawdzę, czy uda mi się zalogować do jej poczty i fb, spróbuję też wydębić konto gmail i sprawdzę historię lokalizacji.
@Pilaf Nawet nie miałem chwili o tym pomyśleć. Cały czas chodzi mi to z tyłu głowy, ale mam sporo innych rzeczy do ogarnięcia, które są dla mnie teraz priorytetem. Im więcej dowodów, tym lepiej. Jak tylko coś wygrzebuje, to dam znać.
Dobra, nakreślę obecną sytuację. Robiłem niezapowiedziane, wcześniejsze powroty, przeszukałem pocztę, messenger oraz użyłem aplikacji do śledzenia, ale nic zupełnie nie znalazłem. A jeśli chodzi o te seksi ubranka, to były ponoć dla siostry, ale dokładnych informacji po co jak i dlaczego nie poznałem. Wygląda na to, że podejrzenia były niepotrzebne, albo tak dobrze to ukrywa. ¯_(ツ)_/¯

Wołam

@TestoDepot
@H0nney
@luukasz1905
@marv0oo
@jerzalke
@Shzavv
@Pilaf
@Blendziooor
@yami