Wpis z mikrobloga

Szukam hardtaila dla siebie, ale jest tyle możliwości na rynku, że kompletnie nie wiem czego szukać. Główne wymaganie jest takie, żeby nadawał się do maratonów w stylu Carpatia Divide czy Wisła 1200, więc trochę bikepackingowych udogodnień by się przydało, jak na przykład sporo miejsc na uchwyty do bidonów. Na co dzień ma służyć do wyjazdów do lasu 4fun, raczej bez szaleństw, bo jestem raczej z tych którzy wolą herbatę w termosie niż skakanie na hopkach. Chciałbym z nim też wyjeżdżać w góry na drobne kilkudniowe wypady, ale tu również nie planuję jakiejś agresywnej jazdy - bawią mnie bardziej podjazdy niż zjazdy. Generalnie chyba potrzebuję roweru trail z bikepackingowym rodowodem. Chciałbym też by była to w miarę dobra baza do rozbudowy. Budżet maksymalny w okolicach 4 - 5k. A i tylko napęd 1x wchodzi w grę. Doradzicie coś?

Myślałem o nowym Marinie Pine Mountain 1, ale nie wiem, czy jest sens pakować się w stalową ramę.

#rowery #rower #mtb #bikepacking
  • 8
  • Odpowiedz
furry: waga się nie przejmuj specjalnie. ale mi się nie podoba geometria tego roweru. To wygląda jak jakiś chopper.
Kąt główki koło 67 stopni - no nie wiem. Jest tutaj duży fork offset ale ja jestem jednak przyzwyczajony do klasycznej geometrii. Ja bym był ostrożny.
  • Odpowiedz