Wpis z mikrobloga

@Kowixx: uwierz mi ze ja probuje wyjść z przegrywu od paru lat i nic mi nie wychodzi :( Może trochę prowokacyjny post ale miałem na myśli to że bycie atrakcyjna kobietą jest banalnie proste mi podoba się 90%+ szczupłych dziewczyn w moim wieku. A facet to wiadomo.. Żeby podobał się większości kobiet to musi być wysoki, najlepiej dobrze zbudowany, bez zakol, dobrze jakby miał zarysowana szczękę. Wiadomo że inne cechy są
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: No nie ma innego wyjścia. Musisz faktycznie jeść mniej, żeby utrzymać niską wagę. Otyłość nie bierze się z oddychania powietrzem czy picia wody. Jeśli apetyt doskwiera za bardzo, to próbuj jeść coś zapychającego, ale niskokalorycznego. Osobiście zauważyłem, że łatwiej mi się najeść małą porcją obiadu, jeśli piję w trakcie coś gazowanego (choćby wodę).
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321 #!$%@?. W najgorszym momencie jadłam śniadanie o 17 i to było wszystko, co wtedy przez cały dzień jadłam. Nie byłoby z tego nawet 1200kcal. I w tamtym okresie tylam jak #!$%@?. Do tej pory nie jem regularnie, często nie przekraczam 2k kalorii dziennie a waga się nie zmienia ¯_(ツ)_/¯ Każdy ma inny organizm i każdemu co innego będzie działać. Jedni przestaną #!$%@?ć słodycze i zrzucą od ręki 5kg, inni zaczną jeść
  • Odpowiedz
@Strrzyga: powiedzmy że jakąś kobieta ma zapotrzebowanie 2000kcal i je codziennie 1500kcal to chudnie 0,5kg/tydzień. Biologi nie oszukasz, co prawda metabolizm może minimalnie zwolnić ale to nie gra dużej roli. Żaden człowiek nie opanował jeszcze umiejętności czerpania Energi z powietrza, głupoty piszesz.
Magazynowanie tłuszczu o którym wspomniałaś będzie miało miejsce w przypadku zbyt szybkiego powrotu na dodatni bilans kaloryczny w przypadku bilansu ujemnego jest to niemożliwe ponieważ powstanie deficyt kaloryczny dzięki
  • Odpowiedz