Wpis z mikrobloga

Tak trochę nie ogarneli o co chodzi


@LubieKebaby: @Asddes
Ogarnęli, bardzo ogarnęli. SOR to szpitalny oddział ratunkowy - tu nie chodzi o wyposażenie karetki, a o wyposażenie oddziału ;-) Bardzo fajnie im to wyszło, w dodatku akcja przeprowadzona z głową, więc zdrowie i życie pacjentów nie zostało narażone :-)
  • Odpowiedz
@Furanokumaryna: nie no fajnie to wygląda ale co jak w ty momencie będzie zgłoszenia do wypadku... Co z tym że każda sekunda się liczy... proszę poczekać bo foteczke trzeba strzelić? Wydaje mi się, że niektóre służby nie powinny się w to bawić.
  • Odpowiedz
Niby taki zapierdziel na Sorze, że nawet kawy nie można wypić, a macie czas na wynoszenie wyposażenia i relaks na asfalcie.
  • Odpowiedz
@Furanokumaryna: wiem, widziałem po fakcie twoją odpowiedź. Czysto hipotetycznie jakby w momencie robienia zdjęcia doszło do jakiejś tragedii, że cały możliwy sprzęt i personel byłby potrzebny... Wiem że to tylko dywagacje ale wydaje mi się, że wszystko i wszyscy muszą być cały czas w gotowości.
  • Odpowiedz
@golob3k: jest taka zasada, że nie przenosi się katastrofy do szpitala. Więc nawet jeśli teoretycznie wydarzyłaby się tragedia, to musieliby ją rozładować po 3 głównych szpitalach i 2 mniejszych. Więc, wychodząc naprzeciw temu, zostawiliśmy wystarczająca ilość sprzętu. Naprawdę to była akcja przemyślana na wszystkie możliwe sposoby :)
  • Odpowiedz