Wpis z mikrobloga

hej #lodz nadeszla ta chwila, chce zainwestowac( ͡° ͜ʖ ͡°) w #pierscionek #zareczyny jako, ze nie mam za duzo czasu, najprawdopodobniej zostałem skazany na #apart , #yes , albo hm... no wlasnie, pomóżcie, co polecacie? chcę najzwyklejszy pierscionek z diamentem, im bardziej klasyczny tym lepszy, dzięki za pomoc :)
  • 14
@Blitzkrung: sporo krytyki znalazlem n/t apartu, m.in. na wykopie, mireczki pisaly, ze jakosc slaba, bizuteria sciagana z chin, zawyzone ceny, sam juz nie wiem... ciekawia mnie tez opinie n/t yes oraz w kruk, bylem dzis w yes, problem bym taki, ze mieli jeden pierscien ktory mi sie podobal, ale to jedyny, powystawowy egzemplarz, wiec lezal sobie w gablocie przez 3 lata i przymierzaly go pewnie setki ludzi, i wez tu wydaj
@daaw: Bardzo polecam pana jubilera z zakładu Romavi na Jaracza. Miałem podobną sytuację z brakiem czasu (w codziennym zabieganiu trochę się zagapiłem, że zbliża się ustalona przeze mnie "godzina W" ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Pan spriorytetyzował sobie pracę tak, że wykonał mi pierścionek plus darmowe poprawki i wszystko w ciągu tygodnia. Cytuję: "Jeśli będę musiał siedzieć całą noc, to będę siedział, ale będzie gotowe". Zalety: kilka stów