Wpis z mikrobloga

Mirasy z #hosting potrzebuję paru rzeczy:
- domena (nowa pierwsza rejestracja z .pl)
- hosting prostej strony (one pager) + skrzynka pocztowa
- jakiś kreator / wskazówka jak sobie taką prostą stronę z template postawić?

Coś możecie polecić? Nie nazwałbym swojego zalążku biznesu start upem ale jak w startupie cebula mocno więc cena czyni cuda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W IT siedzę od bardzo dawna ale wszystkie tematy związane z domenami i hostingami to dla mnie czarna magia, wiem że jest nazwa i home i obie te firmy się przewijają co chwilę na głownej z kolejnymi aferami.
  • 13
Ja hosting brałbym w @MyDevil, ale na prostą stronkę to raczej za dużo xD

Domena koniecznie w OVH.pl. Dostaniesz do niej za darmo hosting 10 MB + 1 konto e-mail 5 GB. Może Ci wystarczy i nie będziesz musiał osobno hostingu kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krzych0: sprawdź ofertę atthost - do podstawowych zadań są spoko + możesz zarejestrować domenę na rok gratis :) spróbuj użyć wordpressa i tam sobie coś stworzyć. Jeśli potrzebujesz pomocy to odezwij się na priv, chętnie pomogę ️ (zarówno z WP jak i z odpalaniem strony na czysto lub z templatki wybranej przez ciebie np w HTMLu)
@darkfence: Może i pierwszy rok domena za darmo, ale przedłużenie 73 złote... W OVH pierwszy rok za 12 zł, a przedłużenie 55 zł, więc w dłuższym okresie wychodzi sporo taniej.
@krzych0: To już nie moja działka niestety xD
@krzych0: Jakbym miał cokolwiek kupować to raczej u sprawdzonych i pewnych dostawców, dlatego sugeruję OVH i MyDevil. Sam korzystam z ich usług od kilku lat i polecam z ręką na sercu.
@memeguy_: przeczytałem jeszcze raz twój post i chyba trochę źle go zrozumiałem xD nie da się ukryć że jak domeny to tylko w OVH, byłem przekonany że chcesz mieć na pierwszy rok gratis z usługą. Poza atthost do podstawowych zastosowań polecę hitme.pl