Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy potrzebuje pomocy.
Mam żonę i dwójkę dzieci. Żona wszczyna awantury i patrzy na to 9 letnia córka i dwu letni syn.
Od narodzin syna żona się mega zmieniła, ja pomimo tego, że pracuje od 7 do 20 to wstawałem w nocy do niemowlaka co 3 godziny bo żona darła zawsze morde "#!$%@? zamknij sie" itp. Myślałem sobie, że za dużo ma na głowie więc przy dziecku w nocy pomagałem.
Dzisiaj sytuacja ma się tak, że ona nie wraca na noc do domu bo twierdzi, że jak mam własną działalność to moge sobie chodzić do pracy jak chce bo przecież pracownicy pracują. Na noc ucieka do swoich rodziców a te patałachy trzymają jej stronę. Wielokrotnie groziła, że popełni samobójstwo ale jak raz wezwałem pogotowie to przyznała im, że to nie prawda i ona chce żyć. Wczoraj znalazłem lek w syropie o nazwie Onizon, lek na schizofremie. Wiem, że ona ma problem ale chciałbym aby ją zabrali na leczenie. Ma wobec mnie 28 nieuzasadnionych wezwań policji z czego raz byłem na dołku bo rzekomo została pobita i nie była w stanie wydukać z siebie słowa przy policjantach więc ci mnie zawineli. Na przesłuchaniu jej przyznała, że chciała mi zrobić tylko po złości i nikt jej nie pobił. Oczywiście za nieuzasadnione interwencje nie poniosła żadnych konsekwencji.
Ja czekam na rozprawe rozwodową jednak przez jej zachowanie dzieci beda badane przez biegłych psychiatrow. Boje sie ze zabiorą mi dzieci. Co moge zrobić aby przymusowo natychmiast oddać ją na leczenie psychiatryczne?

#pomocy #schizofrenia #pytanie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 47
  • Odpowiedz
jeśli są nagrania i świadkowie można złożyć sprawę do sądu o przymusowe leczenie, ale to ciężki temat. Najlepiej jak pójdziesz do prawnika od spraw rodzinnych, on Ci powie co i jak, da odpowiednie wnioski. Droga jest ciężka ale jeśli jesteście małżeństwem i są dzieci to gra warta świeczki. Miałam podobny przypadek w rodzinie. Niestety brakło sił żeby to ciągnąć i dalej sobie tak żyją a dzieci na to patrzą
@AnonimoweMirkoWyznania
@ouiWack
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłeś świadom, że kobieta ma problemy psychiczne i świadomie się z nią związałeś? Pewnie sądziłeś, że otulisz ją całunem nieustającej miłości i jej problemy znikną, albo nie będą wpływać na wasze życie? Jeśli tak to masz za swoje.

Jeśli nie, to w sprawie rozwodowej musisz udowodnić, że szanowna małżonka zataiła swoją chorobę psychiczną przed ślubem, co jest wystarczającym i silnym powodem do rozwodu z orzeczeniem o jej winie. Ułatwi to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty weź chłopie uważaj na dzieciaki. Jak ona jest taka jebnięta to żeby Ci dzieciaków nie pozabijała a potem popełni samobójstwo.
Poczytaj o samobójstwie rozszerzonym. Bałbym się z nią zwierzę zostawić a co dopiero dzieci. #!$%@? sytuacja. Powodzenia
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: A gowno prawda, mialem taka sama sytuacje, dzieci sa ze mna od 9 lat, mamusia ktora tak je wielce kochala ostatni raz je widziala w 2014 roku przez 10 min na komunii. Potrafila przyjezdzac do siostry kilka domow dalej na zakrapiane imprezki, a z dziecmi spotkac sie nie raczyla. Niech pomoze jej sie leczyc, a jesli to juz taki typ czlowieka to zabierac dzieci ze soba bo ona zrujnuje im
  • Odpowiedz
akurat schizofrenia może się pojawić w późnym wieku, najczęściej rzuty są po 20 i po 40 roku życia


@TypowapOlka: Tak było.

Late adolescence and early adulthood are peak periods for the onset of schizophrenia,[9] critical years in a young adult's social and vocational development.[49] In 40% of men and 23% of women diagnosed with schizophrenia, the condition manifested itself before the age of 19.[50] The most general symptoms of schizophrenia tend
  • Odpowiedz