Wpis z mikrobloga

Pomóżcie proszę ogarnąć mi i innym #sebalovestory (Wołam tagiem z premedytacją. Nie bijcie.)

Z tego co ogarnąłem

Mamy [S]ebę

Mamy też jego [D]ziewczynę.

S i D poznają się na fejsbuniu, Dziewczyna mói że ma na imię Martyna, ma tam fejk zdjęcia, fejk znajomych i fejk imię.

S i D wymieniają ze sobą 75k wiadomości. Bez żadnego telefonu, skajpaja, spotkania, prawdziwego zdjęcia (?)

Przez większość czasu D okłamuje Sebę, potem mówi mu że była ofiarą gwałtu, potem że znowu ją gwałcili i że jest w ciąży, seba chce wychować płoda gwałciciela. (On jej #!$%@? nigdy na oczy nie widział) Wszystko okej.

Do szkoły dziewczyny przychodzi gwałciciel i ją bije. (4 fun?) Płód wypełza. Laska ma depresję, nerwicę, próby samobójcze (koleś ciągle się z nią nie spotyka).

Seba dowiaduje się o mirko od jakiegoś ułoma a potem mówi o tym swojej ledwie żyjącej dziewczynie (GENIUSZ #!$%@?). Dziewczynę reanimują godzinę czy pół godziny? Umiera czy nie? Seba ją widział?

I tutaj zaczynają się domysły że to wielki troll i ktoś się nim bawił (Ile czasu?) a jej brat i reszta historii to fejk.

Dobrze ogarniam? @kravjec
  • 14
  • Odpowiedz
@geomag42: Dzięki, zaraz obadam. Skocze tylko po popcorn (w tym wypadku nie żartuję, mam zajebistą ochotę na serowy popcorn ... a tutaj jeszcze jakieś mindfuckowe lovestory typu Seba... zapowiada sie piękne czytanie.)
  • Odpowiedz
@geomag42: 1. Ktoś założył konto Martyny, żeby porobić sobie jaja z Seby

2. @kravjec myślał, że to Seba sam stworzył to konto (żeby udawać, że nie jest stuleją) i wrzucił wszystko na wypok.

3. Ktoś powiedział Sebie, że konto Martyny jest trefne (zdjęcia z bloga) i że pół wypoku niemal doprowadził do niekontrolowanej deurynacji ze śmiechu.

4. Śmieszki z konta Martyny nadal robią sobie jaja wymyślając niestworzone historie o gwałtach braciach
  • Odpowiedz
@geomag42: Pod tym tagiem był jeszcze jeden wpis, coś w stylu "Coca-cola z Sebusiem smakuje najlepiej" i zdjęcie Coli z imieniem Sebastian na etykiecie. Teraz nie mogę tego znaleźć. Kravjec usunął?
  • Odpowiedz