Wpis z mikrobloga

Mirki, a właściwie to bardziej Miruny, ciekaw jestem, co byście zrobiły w takiej sytuacji.
Przyjaciółka mojej różowej, taka od dziecka, za tydzień wychodzi za mąż. Jakiś czas temu się pokłóciły, o jakąś pierdołę, naprawdę wydaje mi się, że nic istotnego (chociaż to męski punkt widzenia, laski chyba mogą sobie oczy wydrapać o wszystko :D). Przyszło do zaproszeń na wesele i się okazuje, że ta nie ma czasu przywieźć zaproszenia, więc wysyła je mmsem xD Mówię swojej żeby to #!$%@?ła i nie szła na wesele, a najwyżej wysłała mmsa z życzeniami w dniu ślubu xD co Wy na takie rozwiązanie?
Denerwuje mnie to, bo moja przez to łazi smutna, ale mówię jej, że skoro to taka przyjaciółka, to powinna mieć ją gdzieś i się tym nie przejmować.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 23
@wonias12: Znam kobiety, dla nich najwazniejsza jest akceptacja grupy spolecznej w ktorej sie obraca. Dlatego sa sklonne nawet posunac sie do klamstwa i matactw byle tylko zalalgodzic wszelkie konfliktowe sytuacje. Jesli jej psiapsi byla wstanie, w pelni sobie zdajac sprawe z tego uwarunkowania, w taki sposob "zaprosic" ja na wesle to znaczy ze traktuje ja jak gowno. Ja bym naplul w ryj.
@wonias12: miałem tez napisać, że #!$%@?ć, ale to baby, szczególnie kiedy od dzieciństwa są psiapsiółami - teraz plują na siebie a za chwilę będę razem płakać.
Ta druga ma teraz chomika #!$%@?ącego w głowie bez kołowrotka, nic nie jest ważne, ona wychodzi za mąż, więc jeeeebaaaaać, przecież wesele będzie, o jejku, sala, goście, sukienka, a może okres, hui, makijaż, goście a co z salą, a sukienka, a ten wege to co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@wonias12: właśnie przyjaciele nie potrzebują oficjalnych zaproszone bo to jest tylko formalność gdzie i kiedy. Przyjaciel od dawna wie i kiedy ma być mimo wszystko. I dla Przyjaciela to jest równie ważne, od początku jak dla przyszłej pary młodej, więc akirat zaproszenie jest tutaj najmniej istotne. Ona powinna iść mimo wszystko.

Ostatnio poruszalismy ten temat w gronie znajomych. Wśród nas większość oczekiwał ślubów bądź byli po. Jedna "przyjaciółka" 3tyg przed weselem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wonias12: xD z zachowania
Olać i robić swoje, jak nie potrafi podać zaproszenia osobiście albo go chociaż wysłać to #!$%@? z taką, ja swoje zaproszenia wysyłałem bez mrugnięcia okiem za ocean, do kogo mogłem to jeździłem, do kogo nie to list. A nie, że psiapsióła od lat a wysyłka nie po drodze, beka, bo miałam foszka i nie, ale spróbuj nie przyjść na wesele to będę Ci to #!$%@? wypominać do
@wonias12 gdybys pytal o rade to bys przyjal na klate inne poglady. Ty juz zadecydowales co zrobisz i nie dociera zadna inne wersja. Czekasz az ktos cie poklepie po plecach i przytaknie.
Masz racje niech karyna oleje kolezanke, po co komu wrogowie majac takich kolegow jak wy. Pozdro
@t0bor stary, jak masz mnie oceniać nie znając mnie, to może zajmij się sobą, co? Przez takich jak Ty ten portal zwyczajnie dużo traci. Swoją opinię przesłałeś, po co piszesz o karynie i zarzucasz mi bycie kimś złym? Skoro organizowales wesele, to może powinieneś co jakiś czas spuścić z kija razem ze swoją, gwarantuje, że od razu bardziej zluzujesz. 3manko