Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie irytują umywalki w łazienkach w centrach handlowych? Denerwują mnie te ukryte za lustrami mydła i ręczniki papierowe. No niby niekiedy dają grafikę, że mniej więcej tutaj powinno być mydło, ale kurde człowiek szuka i szuka za tym cholernym lusterkiem i nie ma. No to się schylam żeby wiedzieć, gdzie mniej więcej ten dozownik jest, oczywiście kobiety z boku już krzywo na mnie patrzą bo hehe nie ogarniam. Tak samo sytuacja wygląda z ręcznikami papierowymi a czasem nawet to dmuchadło do suszenia rąk jest tak ukryte i potem nie wiesz, czy ono jest dalej czy bliżej za tym lustrem czy może nie działa? A może trzeba coś nacisnąć? No ja pierdziele, serio nie można tego było jakoś na widoku dać? Aż tak nieestetycznie by to wyglądało? No i oczywiście każda galeria ma to wszystko inaczej rozstawione, inne dozowniki, inaczej działające suszarki do rąk. Chcę tylko ręce umyć i muszę się przez kilka sekund zastanawiać i rozkminiać co i jak a niebieski stoi gdzieś na korytarzu i się wkurza czekając na mnie. Ciekawe czy w męskich też tak jest czy to tylko w damskich toaletach tak utrudniają ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gownowpis
  • 5
  • Odpowiedz