Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirasy, burza mózgów.
Ojciec za miesiąc przechodzi na emeryturę. Nie chcę, żeby zdziadział i chciałbym mu sprezentować coś, czym będzie się mógł zająć na emeryturze, coś co rozwinie w nim nowe zainteresowanie.
Myślałem nad porządnym teleskopem, ale mam wątpliwości. Na jakie tory jeszcze by można skierować umysł starszego faceta, żeby nie spędził starości śpiąc przed telewizorem?


#kiciochpyta #prezent
  • 15
@belzebubek6: Zawsze gdy widzę to słowo lub pokrewne mam na myśli:

Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania #!$%@? wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko
@dupa-z-tylu: jeśli masz do dyspozycji jakaś działkę to... Hodowla kur, serio. Mój ojciec sobie tam przy nich paprze, co drugi dzień pojedzie do piekarni po suchy chleb to sobie pogada tam z ludźmi, raz w tygodniu na targ czasem pojedzie postać sobie, pogadać z innymi emerytami i sprzedać parę sztuk, czasem ktoś znajomy wpadnie po jajka i już ma trochę towarzystwa. Fakt pieniądz z tego żaden przy 50 kurach ale zajęcie