Wpis z mikrobloga

  • 0
#nintendoswitch
Głupia sprawa. Nie działa mi slot na karty w konsoli. W sumie nigdy karty nie wkładałem. Okazuje się że nie działa. Konsola nie czyta mi kart. Gwarancja nie obejmuje już. Zresztą szkoda mi sejwow. ..
Macie jakiś pomysł na to?
Bo mi nic nie przychodzi do głowy...
  • 27
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BajerOp
@Kryspin013
Sprawdzałem na trzech. Nie formatowalem z poziomu switcha. Nie wiedziałem o tym.
Problem w tym że switcha w ogóle nie widzi żadnej Nb karty. Jaki sys plików ma być na karcie przed włożeniem do switcha?
Zaraz sprawdzam znowu.
  • Odpowiedz
Problem w tym że switcha w ogóle nie widzi żadnej Nb karty. Jaki sys plików ma być na karcie przed włożeniem do switcha?


@nokash: Nie ale na wszelki wypadek możesz dac jedną partycję na całej przestrzeni w fat32. Jak włożysz kartę to wyłącz całkowicie i włącz switcha a potem sprawdź czy możesz zrobić format z poziomu ustawień.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Oczywiście formatowałem kartę :) w komputerze bo konsola jej w ogóle nie widzi.
Na system plików fat32 W tej chwili mam 2 karty microsd noname 2GB każda Któe działają normalnie i których używam na codzień. Wciskam normalnie kartę tak się to normalnie robi w sprzętach. Sprężyna zaskakuje normalnie i karta siedzi w środku :) Zaraz wyciągnę jeszcze kartę z telefonu i sprawdzę :)
  • Odpowiedz
W tej chwili mam 2 karty microsd noname 2GB


@nokash: O panie. To żeś teraz zaszalał xD To nawet nie jest SDHC, sprawdź lepiej na czymś współczesnym i bierz pod uwagę jak coś, że switch ci skasuje wszystkie dane na karcie. W teorii nie powinno być problemu z żadną pojemnością ale kto wie?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Hahahaha Już nie przesadzaj. :)
Kopiuje włąśnie karte i będę formatował zaraz. Zobaczymy co się stanie.
Będzie to sandisc 32GB To już chyba akceptowalne szefie co? ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tesseract @Kryspin013 Przetestowane na karcie sdhc sandisca 32GB Różne systemy plików. Za każdym razem restart konsoli. I nie działa. Raczej czytnik kart w konsoli do wymiany. I był taki od nowości bo nigdy go nie używałem...
A co do kart tych #!$%@? to nie wiem skąd je mam :)
  • Odpowiedz