Wpis z mikrobloga

Hej mirki.

Taka dziwna sytuacja. Mam Simsy 3 na Origin. Jakoś przed miesiącem kupiłam na G2A dodatki - zwierzaki i cztery pory roku. Gram sobie, jeszcze wczoraj wszystko było git, a dzisiaj odpalam i dodatków nie ma, za to są do kupienia. Jak to możliwe?

#gry #origin #simsy
  • 10
  • Odpowiedz
@malutka_Asienka: W sumie mi nigdy żadnej gry z g2a nie skasowali, ale zawsze mi się ręka trzęsie jak tam coś kupuje. To już lebie kupić sobie jakiegoś bundla z indie albo klucz na allegro lub czekać na promocje na originie
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: ja już wolę cdkeys od januszy z allegro.
@malutka_Asienka: kto miał poinformować? Origin? Klucz się zgadzał to dodatki zostały aktywowane na platformie. Często klucze są kupowane za pomocą kradzionych kart, a takie coś wychodzi dopiero z czasem. Wtedy też kasują z konta gry aktywowane za pomocą takiego klucza. Miałaś pecha i tyle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Przykro słyszeć mi o tej sytuacji. Proszę napisz do sprzedawcy, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś. Dzięki temu sprzedawca będzie miał możliwość zaoferować nowy klucz lub zwrot środków. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat kontaktu ze sprzedawcą:

https://supporthub.g2a.com/marketplace/en/Problem-Solving/how-can-i-contact-sellers-if-i-have-questions-or-problems-with-products

W razie pytań, wyślij nam prywatną wiadomość na FB/Twittera.

Irwin
  • Odpowiedz