Wpis z mikrobloga

Ale ta nowa mapa na linii frontu jest #!$%@?, gralem piewrwszy raz i goscie nas rozjechali i jeszcze 11 minut czasu im zostało, punktu C nie da się obronić bo skitrana za budynkami, f to samo, nie idzie tych baz oflankowac aby zbić kapa. Mapa faworyzuje czołgi ciężkie ale zauważyłem że jak atakują to cała banda jedzie na capa i zaraz sektor zdobyty. Jeszcze te naprawiaczki zaraz przy bazach jak atakujesz. Granie jako obrońca to masakra jest w lf. #wot #worldoftanks
  • 5
@normalny_swir: Dopiero 2 bitwy miałem na nowej i 2 razy na obronę C dało. Jeszcze nie znam nawet części mapy ale jak masz obronę C to polecam jechać czymś mobilnym na te zamarznięte jezioro, stajesz w krzakach przy moście i masz fajne bicie na capa i całą lewą strone. Jak grasz czymś z twardą wieżą i dobrym opuszczaniem to obok capa jest takie fajne miejsce przy tych fundamentach
@normalny_swir: Dziwnie wszystko tam porozmieszczane jest. Jak na razie zagrałem tylko jedną bitwe na niej i póki co moge stwierdzić, że ma wszystko co było złe w poprzedniej mapie, czyli strzelnice na górkach, pełno krzaków i strzelnic z widokiem na przejazdy po otwartym terenie. No i o łatwych przejazdach z jednej strefy do drugiej nie wspominając. Teraz jeszcze mało kto wie jak tam jeździć, ale jak ludzie ogarną, to będą kampić
Pobierz KimDzongJaroslaw - @normalny_swir: Dziwnie wszystko tam porozmieszczane jest. Jak na ...
źródło: comment_bMfoYMrq6mJkruZySsOd0MIevXRba8eu.jpg