Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Serio z tego kraju trzeba #!$%@?ć xD

jak się nie ma w wieku 25 lat dzieciaków i żony to idioci patrzą jak na dziwka, a nawet spoko ludzie mają taki pogląd zakorzeniony tzn. #!$%@?, zakładaj rodzinę i przynoś hajs, bo tak.
Kawaler? Jakiś dziwak, woli żyć bez zobowiązań i skupić się na sobię, tfu.
Co z tego że w innych bardziej cywilizowanych krajach, ludzie jeżeli zakładają rodzinę to nawet po 40sce i każdy ma to gdzieś. No ale nie mamy imigrantów to przecież jesteśmy najlepsi.
#zwiazki #gownowpis #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
jak się nie ma w wieku 25 lat dzieciaków i żony to idioci patrzą jak na dziwka, a nawet spoko ludzie mają taki pogląd zakorzeniony tzn. #!$%@?, zakładaj rodzinę i przynoś hajs, bo tak.

Kawaler? Jakiś dziwak, woli żyć bez zobowiązań i skupić się na sobię, tfu.

Co z tego że w innych bardziej cywilizowanych krajach, ludzie jeżeli zakładają rodzinę to nawet po 40sce i każdy ma to gdzieś. No ale nie
@AnonimoweMirkoWyznania: bo 20-25 rok życia z punktu biologicznego jest idealny na pierwsze dziecko, po 25 roku życia ryzyko na różne choroby wzrasta(chociaż w okresie 25-30 jeszcze tragedii nie ma), ale po 30 ryzyko już jest spore, a nie każdy chce wychowywać dziecko z zespołem jakimś tam czy innymi poważnymi, nieuleczalnymi chorobami. Z drugiej strony większość ludzi jest stworzona do związku, samotnicy to skrajności, a społeczeństwo śmieje się z tego, co odstaje
@AnonimoweMirkoWyznania: poza powyższymi i beką z zapie$%^lania co jest pewnym mitem z PRLu bo obecnie wcale nie jest to konieczne, chyba, że ktoś musi mieć produkty wyłącznie luksusowych marek;) to zakładanie po 40 jest błędem i sam to zauważysz jak założysz wtedy dopiero rodzinę, nagle zobaczysz, że przebimbałeś wiele lat na nic bo mogłeś mieć w tym czasie dzieci, no chyba, że należysz do tego nielicznego grona bez zmian myślenia po
Polacy po prostu są nienormalni. Każdy doskonale wie jak kierować cudzym życiem, a sami żyją na niższym poziomie. Ja jako level 29 często słyszę pytania dot. ustatkowania się czy słyszę jakie zbędne podteksty dot. mojego stanu cywilnego. A ja po prostu życie prywatne zostawiam tylko dla siebie i najbliższych. ))¯_(ツ)_/¯