Wpis z mikrobloga

da sie zalozyc do fat bike opony 26x2.4 - te akurat to sa schwalbe crazy bob 2.35, wydaje mi sie ze super moto x (wzmocnione, akurat pewnie lepsze by byly na tyl) tez powinny wejsc bo bieznik podobny i tez sa akurat 2.4. probowalem tez 2.0 (bo akurat mialem) rozmiar sie zgadza ale w szerokosci sa za krotkie i nie daja rady sie ulozyc na rancie. 2.4 to tak mysle minimalna granica (zreszta po naciagnieciu to na 4 cale to chyba jednak sa szersze niz 2.4), w jednym miejscu nie chcialy wskoczyc, juz myslalem ze nic z tego nie bedzie ale nasmarowalem je w tych miejscach i zaczalem je pompowac tak do 3.5-4 i wskoczyly.
akurat tego crazyboba to kupowalem sobie na przod do normalnej obreczy ale zastanawiam sie czy warto kupowac normalna do fatbike, raz ze cena, dwa ze dostepnosc taka sobie (zanim ja zloze tego elektryka to moze wogle ich nie bedzie xD)

szerokosc maja normalna, wiadomo ze nie sa tak grube jak normalne ale tez nie wygladaja jakos dziwnie ani lowrideowo (jak mi sie wydawalo ze beda wygladac). po prostu detka rozepchala wszystko, pewnie by sie przydala jakas normalna dowhillowa 2.4 ale to tylko tak zalozone dla zabawy.

roznica na pewno w cenie, crazy bob to tania opona (ale nadaje sie tylko na przod bo jest cienka), supermotox kosztuje w niemczech (tylko tam byly w calej europie) jakos wiecej niz polowa 1 opony fatbika a ma warstwe antyprzebiciowa.
#rower #ebike #fatbike
a.....m - da sie zalozyc do fat bike opony 26x2.4 - te akurat to sa schwalbe crazy bo...

źródło: comment_Lcq3f6c9MT5gGJfSmUt93IFPDi7oF3nU.jpg

Pobierz