Wpis z mikrobloga

Siema siema Wikop! ( ͡° ͜ʖ ͡°) działkowiec here.

Miesiąc temu wyprowadziłem się z #krakow tak, że widzę teraz Kraków z góry. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dom z bali, brak ogrzewania (ʘʘ), spada mi temperatura co noc do 15°C. Jeszcze tydzień i mnie chyba popier*
Ale zamierzam być jak schwarzenegger, bede nosił wungiel z austriackiej wioski oraz ćwiczył ducha i bicep.

Piekę chleby, pracuje przy kompie #designer here, gadam do zakwasu, chodzę na grandę i generalnie mam same #!$%@? pomysły.

Jak mi temperatura spadnie do 10 stopni to chyba youtuberem zostanę.

Dajcie plusika na rozgrzewkę i do usłyszenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #digitalnomad #tydziennadzialce #chleb #outsider #anarchia #design #wykopjointclub
https://www.instagram.com/tydziennadzialce/
d.....c - Siema siema Wikop! ( ͡° ͜ʖ ͡°) działkowiec here. 


Miesiąc temu wyprowa...

źródło: comment_SIUA2sjblMj2x5TnLP4x3t1jiDRRSfTP.jpg

Pobierz
  • 15
@dzialkowiec:

12 sierpnia.

Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu, Boże jak tu pęknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

14 października

Bieszczady są najpiękniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniale! Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bobikkv7: no popatrz, a mnie cieszy jak czytam że ktoś jest szczęśliwy, przyjemnie takie rzeczy się czyta. Lepszy taki post niż kolejny gówno wpis na tym tagu których od groma.

@dzialkowiec: powodzonka! śpisz w kurtce ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Jaki system ogrzewania? Jakiś pięć kaflowy czy co?
@Jaracz_Joint: siema, : } Ciepła pierzyna i jest ok.

Narazie ogrzewania niet, planuje jakąś koze, albo właśnie kaflowy zeby temperature trzymał.
Na szczescie jestem idealnie za tablicą [ KRAKÓW ] więc mogę palić drzewem.

Najbardziej mi się marzy taki odlskulowy piec na dole i kominek na piętrze, ale na to narazie kapuchy brak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzialkowiec: Zapytałem właśnie o kaflowy bo te fajnie trzymają ciepło przez całą noc.

Kominek to już trochę bajer więc narazie pomyśl o czymś praktycznym. Może piec na ekogroszek i grzejniki? Poczytaj o dofinansowaniu.