Wpis z mikrobloga

  • 0
@ButelkaBezKaucji spoko, dzięki ;P na autostradzie, na prostym odcinku jechałem 149km/h. Była dobra pogoda, na pewno nie stwarzałem zagrożenia. W dodatku to był jeden jedyny raz kiedy tyle jechałem akurat. Zazwyczaj maksymalnie 20 więcej jadę ;D
  • Odpowiedz
@wlodi0412 mniej na uwadze, że w NL nie ma korekcji licznika o 10 jak w PL, tzn jeżeli jedziesz 55 na 50 to Ci przyślą (do 2tyg powinieneś dostać list do PL)
Kolejna sprawa, po przekroczeniu 50km zabierają prawko, tzn odsyłają do PL
Noi czasowe pomiary na autostradach. Jest trasa Utrech - Amsterdam 5 pasów i 100max... Ciężko się przestawić po PL
  • Odpowiedz
  • 0
@kici666 No właśnie. Tym bardziej, że tu wielu ludzi ma to w dupie i wleczesz się prawym pasem przepisowo 100, a z prawej ciąg aut minimalnie 150 jadących.
  • Odpowiedz
@wlodi0412: Heh, ja miałem podobnie. Nie jestem piratem drogowym, ale tutaj inaczej się nie da i czasem trzeba docisnąć gazu, bo zamulają. Przykładowo jest do 100, to ja cisnę te 120 i nie uważam żeby w słoneczną pogodę było to głupie. A piszę, że miałem podobnie, bo raz na pewnym odcinku gdzie jest do 130, pocisnąłem ~prawie 150km/h lewym pasem. Stwierdziłem, że skoro inni tak cisną to raz też mocniej pocisnę
  • Odpowiedz