Wpis z mikrobloga

Uber Eats 3 darmowe dostawy i hulajnogi Voi 33 zł za darmo

Dajcie plusika bo coś ostatnio zastój z nowymi kodami pomimo, że usilnie ich dla Was szukam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1. Voi - w sumie 7,5 euro do odebrania ( ok 33 zł)

Nowa firma z hulajnogami wejdzie do Warszawy i Wrocławia!
Firma Voi świadczy usługi wynajmowania Hulajnóg niemal w całej Europie (Austria, Holandia, Niemcy, Norwegia, Finlandia, Francja, Portugalia, Hiszpania) i teraz wchodzi do Polski.
Możecie odebrać 10 zł za rejestrację
1. Rejestracja,
2. Dodanie karty do płatności
3. Wejście na telefonie w ten link Voi credits

Otworzy on aplikację Voi i doda Wam 2,5 kredytu Voi (każdy kredyt ma wartość 1 Euro) więc ponad 10 zł.
Kod nie ma daty ważności.


Firma Voi udostępniła quiz, gdzie po odpowiedzeniu poprawnie na każde z pytań z danej dziedziny można otrzymać 1 euro.
Kategorii jest 5 wiec możesz otrzymać w sumie aż 5 euro do wykorzystania.
“Pomylić się” można niezliczoną ilość razy, ważne by poznać prawidłowe przepisy ;-)
Instrukcja:
1. Odwiedź stronę promocyjną RideLikeVoila.com
2. Podaj swój mail, na którego masz zarejestrowane konto w usłudze Voi
3. Wybierz kraj na temat, którego chcesz odpowiadać z przepisów drogowych (kraj można wybrać tylko raz, Polski póki co nie ma na liście)
4. Odpowiedz na pytania z wybranej kategorii i zdobądź 1 euro.

Uzyskane kredyty nie mają terminu ważności.

Aplikacje: Voi Google Play | Voi AppStore

Voi wciąż szuka rąk do pracy we Wrocławiu - trzy oferty a tu jest mowa o pojawieniu się w Warszawie
------
2. Uber Eats

Skorzystaj ze zniżki na 3 darmową dostawę z Uber Eats w Trójmieście, Lublinie i Katowicach.

Aby dodać kod wystarczy w aplikacji Uber Eats w menu wybrać zakładkę Konto, następnie przejść do Promocje, kliknąć Dodaj promocję i wprowadzić kod.
Kod do wpisania: DOSTAWA9
Promocja obowiązuje do 30 września 2019.

Nie masz konta w Uber Eats? Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę 15 zł zniżki na pierwsze zamówienie :)
------

Na tagu #kodyodlubiekiedy (jest już nas tam 964 mirków) zamieszczam kody promocyjne do różnych usług, również dla obecnych użytkowników.

Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 513 mirków)
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy
#hulajnogi #kodypromocyjne #ubereats #voi #warszawa #wroclaw #lublin #katowice #gdansk #gdynia #sopot
------
Aktualne opłacalne inne promocje:

1. Wynajęcie hotelu / mieszkania / pokoju przez Airbnb lub wykupienie Atrakcji Airbnb czyli (np. rejs łodzią, warsztaty kulinarne, wynajęcie przewodnika lub fotografa i setki innych) to mam kody ważne rok na około 214 zł dla nowych użytkowników :)
Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę co i jak :)
Mam również zniżki 50 zł na Booking, niedługo również pewnie na 75 zł

2. Ok 75 zł do kieszeni - 15 funtów na dowolne usługi lub można wypłacić po prostu gotówkę w złotówkach z bankomatu za darmo + we wpisie też kod na PREMIUM o wartości 220 zł ! _Polecam :)

3. Lime hulajnogi -50% taniej przez 4 miesiące - opis - możliwe również otrzymanie gotówki w postaci 15 funtów

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
LubieKiedy - Uber Eats 3 darmowe dostawy i hulajnogi Voi 33 zł za darmo

Dajcie plu...

źródło: comment_9Pr4ido1BcO6y0fWYfTkMz6N5wAoA70D.jpg

Pobierz
  • 31
@Taktyczny_Namiot: na razie nic niewiadomo więcej, ale na pewno będę wrzucał o tym info :)

@kotoj: kolejność jest dobra, mam grupę gdzie kilka osób mi sprawdzi kody które znajduję zanim Was tu zawołam z instrukcjami, chce Wam dawać sprawdzone informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stan bonusu sprawdza się w MENU - Profile i trzecia pozycja od góry pokazuje ile masz Voi Credits