Wpis z mikrobloga

@swcc: a jaka to konkretnie mazda? Bo nadal nie orientuje sie tak aby je poznac. Jedynie poznam te najstarsza ze wzgledu na reflektory co mrugaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A sam do końca roku kupuje NB/NC i boli, że one są w odcieniach szarości i czarne, więc pewnie będę brał czorne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@swcc: No o tą z fajnym kolorkiem pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupie tak pisałem czarną, ale może zorientuję się jak to jest z przemalowaniem cenowo itp. Szarawe też są ładne jak ma hardtop, ale no chciałbym np czerwonawą. Nawet mam jedną na oku, ale 800km ode mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A jak u Ciebie wygląda sytuacją z klimą? masz? Bo jeśli
@Noggenfogger: Moja bez klimy jest - jak się ciśnie to jest super. Bywały momenty w te wakacje, że stojąc w korku zakładałem dach - bo nie dość, że grzeje w czajnik to nie da się wytrzymać w skórze. Następna będzie z klimą na pewno - bez da się żyć, ale co to za życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@swcc: No właśnie o tym się nasłuchałem, że niby fajnie roadster dach ściągasz i jest chłodniutko, ale jak stoisz w korku to alleluja ( ͡° ͜ʖ ͡°) To zostaje przy szukaniu z klimą. Ten tag to obserwuje chyba tylko dlatego żeby szybciej zdecydować się na kupno, ale no żyję zagranicą, to musiałbym je zwieźć do Polski przerejestrować dlatego zwlekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)