Wpis z mikrobloga

Chciałem naprawdę głosować inaczej, ale mam już gdzieś gejów, zioło, szczepionki i kobiety w niechcianej ciąży. Głosuje na konfederację. To już problem innych ugrupowań i wyborców, że nie istnieje normalna partia, która nie licytuje się za pieniądze podatników i nie proponuje #!$%@? gospodarki.
Change my mind.
#neuropa #4konserwy #wybory #polityka
JebawczanRysionu - Chciałem naprawdę głosować inaczej, ale mam już gdzieś gejów, zioł...

źródło: comment_QIFO5P9q1wWgpSlhBppBmKf7hYMXgC50.jpg

Pobierz
  • 211
  • Odpowiedz
dobrze że PiS polepsza napędzając inflację.


@Just_Think_More: argumentacja sie skonczyla, bo jedyne co umiesz od kilku postow wybulgotac to "a bo PiS...". Szczegolnie, ze nie popieram pis, wiec nie mam zamiaru ich bronic. Po prostu sa obiektywnie lepsi niz dno intelektualne z konfederacji. Z antynaukowym korwinem, socha czy zamordystami pokroju braun i bosak. Albo idiotami typu bekowicz, ktory na pytanie dziennikarki potrafi wybelkotac z siebie tyle co Ty: "Nie mamy planu,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tamerlan: głupia, populistyczna papka promowana przez noblistów ekonomii - aha ok XD
Dysproporcje nie są fajnie. Bardzo mi przykro, że duża część społeczeństwa to niedojdy życiowe, ale to nie usprawiedliwia rządu do zabierania ludziom kasy na ich rzecz.
  • Odpowiedz
Bardzo mi przykro, że duża część społeczeństwa to niedojdy życiowe, ale to nie usprawiedliwia rządu do zabierania ludziom kasy na ich rzecz.


@Just_Think_More: ci emeryci i rencisci, takie niedorajdy. 9 mln ludzi to wg ciebie niedorajdy xd typowy kuc jest typowy. Skomczysz 18 lat i pogadamy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tamerlan: tak właśnie rozumiesz świat xD nigdzie nie napisałem, że oni dostali Nobla, tylko że mają postulaty promowane przez noblistów. Ale widzę, że wykopowy random lepiej się na tym zna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@poprostumort: no najlepiej doprowadzić do jebnięcia niż próbować cokolwiek zmienić. Plan genialny xD poczekajmy aż most się zapadnie i wtedy dopiero zaczniemy budować kolejny.

@Just_Think_More: stwierdzić, że most trzeba zburzyć, bez żadnego planu jak to zrobić oraz co z ludźmi którzy z niego korzystają to wcale nie lepszy plan plan. Tu nie ma budowania kolejnego mostu, tylko niech radzą sobie sami. To jeszcze wcale nie jest takie złe, tylko odchodząc
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tamerlan:
Emerytom trzeba zwrócić skladki, które wpłacili i to jest faktyczny problem ekonomiczny. Ale lepiej coś tu podziałać niż trwać w porodzie finansowej.
Co do reszty rent i innych bzdur. Czemu mam dawać kasę na kogoś innego?

Skomczysz 18 lat i pogadamy.


Przechodzimy na ad personam, tak xD? Lekcje dzisiaj wcześniej skończyłeś, czy od 13 startujesz?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamerlan:

no i zaczne zaznaczać sarkazm w postach, bo widzę, że dla wyborców partii debili jest to konieczne.


To zacznij też zaznaczać te punkty gdzie tylko udajesz obłąkanego, bo to nie jest takie oczywiste ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Emerytom trzeba zwrócić skladki, które wpłacili i to jest faktyczny problem ekonomiczny. Ale lepiej coś tu podziałać niż trwać w porodzie finansowej.

Co do reszty rent i innych bzdur. Czemu mam dawać kasę na kogoś innego?

Skomczysz 18 lat i pogadamy.

Przechodzimy na ad personam, tak xD? Lekcje dzisiaj wcześniej skończyłeś, czy od 13 startujesz?


@Just_Think_More: xd poważna partia. Nie bedzie wyplacac swiadczen, bo Zus niewydolny i tyle kosztuje, ale wyplaci
  • Odpowiedz
wprowadzi do sejmu antynaukowych debili ze stop nop czy bosaka i brauna ktorzy chca jeszcze bardziej umocnić kosciol i ograniczac wolnosci obywatelskie


@Tamerlan: wiem o co Ci chodzi. Sam gardzę Braunem, narodowcami czy antyszczepionkowcami, ale dla mnie lepsze to niż te ryje z pis, po, psl, sld. Z wyrzutami sumienia, ale pewnie też zagłosuję na konfederację.

Chyba, że zaproponujesz alternatywę, która nie jest socjalistyczna do szpiku kości i nie obiecuje tych
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tamerlan:

xd poważna partia. Nie bedzie wyplacac swiadczen, bo Zus niewydolny i tyle kosztuje, ale wyplaci miliardy dotychczasowym emerytom i rencistom ich skladki za 30 lat ich gromadzenia. Masz pojecie jakie to sa kwoty? Z uwzglednieniem ich waloryzacji? A dodajmy do tego skladki przedsiebiorcow i pracujących jeszcze obecnie...


No tak, zapomniałem że poważne partie trwają w tym gównie i pogłębiają je co roku xD poczekajmy aż do wypłaty nie będą miliardy
  • Odpowiedz