Wpis z mikrobloga

@Rzwk: odpowiedz której szukasz to telefon na kartę. 25pln doładowania miesięcznie, nielimitowane rozmowy i SMS, 10gb netu.
Edit:nieważne. Widzę ze już cię uświadomili, ze nie żyjemy w 2008 roku.
Ale żeby nie umieć sobie znaleźć ofert w necie to xD
  • Odpowiedz
@SirRoger ja tam uwazam, ze wszystkie sieci są teraz dokładnie identyczne. Pod kątem obsługi i nie tylko. 99% ludzi z playa jest pewnie zadowolone, korzysta i się nie przejmuje jakimiś problemami innych. A że ktoś miał problem z obsługą klienta w playu? Pokaż mi sieć której to nie dotyczy xD w dosłownie każdej może kogoś spotkać #!$%@?ą sytuacja, bo to nie prawo, procedury, reklamy czy prezesi decydują o jakości obsługi tylko ludzie
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: kto bierzesz telefon w abo? xD
Chyba ktoś kto nie umie obsłużyć kalkulatora.
W sumie to ciekawe, ze opka z jednej strony mówi ze jej nie stać, bo mieszkanie, stancja, coś tam, jakieś wydatki a z drugiej ochoczo wywala 130pln na coś co jak widać po komentarzach kosztuje maks 50pln
Bieda to stan umysłu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
albo przyzwyczajonym, ojca nie mamówię na telefon na kartę, a bierzemy razem więc ¯\(ツ)/¯

@Rzwk: przecież to idiotyzm. Możesz ustawić sobie stałe zlecenie przelewu i nie martwić się niczym. Żadnych wiążących umów.

A w ogóle mówienie, że "nie stać nas na ofertę inną niż abonament z telefonem" skomentuję tylko głośnym iks #!$%@? de
  • Odpowiedz
@sidhellfire nix takiego nie powiedzialam, nie stać mnie żeby wziąć telefon :) nie stać mnie, żeby wziąć umowę z telefonem, nie stac mnie ogółem teraz na cokolwiek + telefon, za duży wydatek
  • Odpowiedz
@SirRoger: Play to syf. Żałuję, że się przeniosłem do tej sieci. Swoich nadajników mają może z 2 na województwo, a na cudzych wszystko działa tak, jakby zasięgu w ogóle nie było.

Planuję ucieczkę do Orange, mają chyba najlepsze pokrycie zasięgiem.
  • Odpowiedz
@Rzwk: Mam od dwóch czy trzech lat ofertę za 25 zł miesięcznie, umowa bezterminowa, miesięczne wypowiedzenie. Oferta dla utrzymania klienta. 7Gb internetu w PL, 3,3Gb w roamingu, darmowe rozmowy i smsy do wszystkich sieci. Nie zamierzam z niej rezygnować, zwłaszcza, że w zeszłym roku zadzwonił do mnie jakiś pajac oferując ofertę na 2 lata za 50 zł miesięcznie z gorszymi warunkami ( _)
  • Odpowiedz
problem pewnie w tym, że do karty nie dają telefonu za drobne i na kartę nie przeniesiesz numeru z abo. To trochę jak pulapka, bo numeru nikt nie chcę tracić.


@wojtek_bez_portek: co ty pieprzysz? Oczywiście, że da się przenieść numer z abonamentu na kartę bez najmniejszych problemów.
O ratach w sklepach pan słyszał? Od 2010 roku są nawet 0%, więc kupując w ten sposób telefon wychodzi o połowę taniej niż branie
  • Odpowiedz
@wcfilmowe no jasne że taniej panie mądry. Telefon za 50 zl na raty PLUS 40 zl za usługi tele (niezależnie czy w mixie czy w abo) na pewno wychodzi taniej niż jedną opłata 40-50 zl u operatora ( )

Mix to moim zdaniem najlepsza oferta. Choćby już nawet dlatego że telefon kupujesz z góry, a nie dojebujesz do niego raty i nie możesz nawet go sprzedać jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Z tego co pamiętam to przez te ich porównywania do innych sieci do Play zawsze było drożej xD I dobrze.

@Karhun: haha było drożej ale nie przez to że inne sieci się poobrażały za reklamy xD
  • Odpowiedz