Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej #poznan chce zaprosić rozowego na fajny obiad z deserem i szukam inspiracji, żeby było wymyślnie i do syta, zadnych stekow, burgerow, kuchni włoskiej i azjatyckiej.
Belkę tagu już przejrzałem i nic mnie nie urzeka.
Może ktoś coś ostatnio jadł ciekawego i uratuje mnie?
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elcia1995: w sumie miałem tam iść kiedyś, a prawdziwej kuchni indyjskiej spróbowałem kiedyś na jakimś festiwalu i bylo ciekawie, dzięki za przypomnienie :)
  • Odpowiedz
@UnitrA: polecam, jadłam w taj Indi głównie mięso w słodkich i pikantnych sosach. Polecam wziąć sobie koktajl z mango do obiadu. A porcje są takie, że spokojnie najecie się jednym daniem, ale ja zawsze biorę dwa z niebieskim dla różnorodności :D
  • Odpowiedz
@UnitrA: Jadłem tylko śniadanie, ale znajomi zachwalali. Jako, że sam nie mam doświadczenia to nie będę zapewniał, tak mi się skojarzyło jako spoko miejsce na wyjście dla pary bo mi ktoś opowiadał. Rzuć okiem na ich fejsa to ocenisz porcje.
  • Odpowiedz
@UnitrA: A skro padła mowa o hinduskiej knajpie to mogę śmiało polecić Radhe Vega i ich mięsną wersję Hatti. Jedna i drugie jak najbardziej sycące, nawet wege, gdzie miałem obawy, a wyszedłem pełen.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elcia1995: zjedliśmy grillowaną jagnięcinę i kurczaka w sosie orzechowo szafranowym, porcje są faktycznie jak na dwie osoby,
Dodatkowo jeszcze zupy poszły jako przystawki i napój mango na deser - ledwo to ogarnęliśmy, kurczak trochę mdły, reszta pyszna :)
  • Odpowiedz