Wpis z mikrobloga

@gram_w_mahjonga: zobacz na procesor najlepiej żeby był z serii intel core (i5 wystarczy bo i5 ma podobną wydajność co i7), ram 8gb to jest dość przyziemny kosmos (4gb też starczy). karta graficzna dobrze gdyby była wyżej niż z serii 4xx lub 5xx od nVidii. tyle.

  • Odpowiedz
@japer: jak nie składają? mój stary laps to składak.

@eliwuu: bez przesady, wystarczy taki co udźwignie kilka z tych nowszych tytułów. Na szcześcioletnim laptopie mi gładko chodzi Skyrim, Civka 5 i inne nowsze gierki, więc jakoś nie wierzę, że nowszy laptopt za ponad dwa koła będzie gorszy od tego co mam:)
  • Odpowiedz
@eliwuu: Taki mam komp, co prawda on już dogorywa, dlatego czas na wymianę. Ale tak, mogę grać sobie płynnie w Skyrima:)

@desygnat: @japer: @japer: Czy do gier musi oznaczać nie wiadomo jak mocne bebechy i przez to taka straszna cena? Jak kupię lapsa do 3 koła to będę mogła grać w Skyrima i może nawet Wiedźmina 2?
  • Odpowiedz
@japer: Jestem niedoinformowana już od lat wielu jeśli chodzi o sprzęt. Czy pójście do zwykłego sklepu komputerowego i zamówienie tam lapsa przy poradzie sprzedawcy-informatyka jest ok? Chyba taki koleś najlepiej będzie wiedział co i jak, taką mam nadzieję.
  • Odpowiedz