Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tutaj znowu były król przegrywu @Saber9321
Witam tak na wstęp napiszę tylko, że jestem mocnym przegrywem albo nadprzegrywem jestem niepełnosprawnym młodym chłopakiem cierpię na zespół asperera (zdiagnozowany) i od roku choruję na depresję (leczę się) na domiar złego jestem skrzywdzony też przez genetykę mam dużo kompleksów i dysfunkcji. Mam małego jestem otyły niedługo idę na całkowite obrzezanie. Miałem dziewczynę, ale ze mną zerwała. Raz uprawiałem seks, ale z puszystą i niezbyt ładną divą za kasę nie było to jakieś mega przeżycie, bo mam niezdarność ruchową większość seksu było z jej inicjatywy a ja leżałem jak kłoda i miętosiłem jej cycki no i co najważniejsze nie było tak przyjemnie, bo nie mam czucia w penisie jak mi robiła loda to prawie nic nie czułem (jak coś często się onanizuje może dlatego). Nie jestem jakimś desperatem mega (może trochę), chciałbym znaleźć jedną dziewczynę do relacjii fwb lub ons myślę, że by była ona moim motorem napędowym i miałbym więcej sił do działania i większą chęć do życia.  Gdzie szukać partnerki seksualnej będąc porażką życiową? moje jedyne zalety to, że jestem z wyglądu 4/10 (tak mi pisały dziewczyny) i że jestem miłym gościem. Czy pozostaje mi tylko roksa? dodam, że nie jestem zbytnio bogaty i nie stać mnie dawać 200 zł co miesiąc na divy... Mieszkam z rodzicami i jestem darmozjadem i od nich dostaję kieszonkowe itd. Byłem kilka razy w pracy u ojca na budowie i zarabiałem pieniądze jednak przez depresje teraz nic mi się nie chce nawet chodzić do szkoły chyba ją rzucę bo mnie gnębią (zawsze mnie gnębili)... Dlatego szukam partnerki seksualnej która mi pomoże poprawić kondycję psychiczną. Wybaczcie musiałem się trochę wyżalić hehe.
#przegryw #nadprzegryw #depresja #asperger #pierwszyraz #takbylo #problemypsychiczne #divyzwykopem #fwb #ons #gorzkiezale #przemysleniazdupy ##!$%@? #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania Nawet o tym nie myśl, nikt nie idzie w taka relację, żeby komuś naprawiać życie, leczyć jego kompleksy, tylko dla swojej przyjemności. Nie dla ciebie fwb czy ons ¯_(ツ)_/¯

Poza tym zaraz byś się zakochał, planował dzieci