Wpis z mikrobloga

mircy, jakbyście chcieli se kupić BMW 760i, to nie kupujcie tego: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-60li-6-0-v12-544hp-individual-f-vat23-salon-polska-ID6BJN5F.html

bo to jest ten sam, co ten: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-ID6ANntQ.html

"stopione tłoki, reszta ok" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

właściciel idzie w zaparte że nie wie o co chodzi, a jak się go przyciśnie to dopiero coś tam wybąkał, że silnik wymieniony a stary jest w skrzyni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bmw #januszebiznesu #oszukujo
  • 14
@sorek: to, że właściciel idzie w zaparte że wcale nie był i że wcale nie kupił tego auta za 60k a próbuje je sprzedać za 135k? zresztą, kiedy tam byłem i oglądałem to auto, to było wystawione za 150k (a to było gdzieś w czerwcu).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jceel: no ok, ale jak silnik wymieniony i jeździ to problemu nie ma.

Ludzi przeraża jak widać wymieniony silnik, woleli by oryginalny rozwalony czy nie rozumiem xD
@juzjuzjuz: też podszedłem do tego w ten sposób i nawet mnie to nie zraziło, natomiast zraziły mnie dwie rzeczy:
1) krętactwo sprzedającego na temat stanu faktycznego
2) to samo co w prawie każdym N73 w tym wieku, czyli padnięte wtryskiwacze - silnik może i wymieniony, ale na taki w słabej kondycji. auto ciężko odpala, nie trzyma wolnych obrotów i klekocze spod maski jak diesel ( ͡° ʖ̯ ͡°
@jceel: i to pewnie przy wlanym motodoktorze. Była piana na korku, jaki kolor oleju ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jaki kolor płynu chłodniczego... czy nie wymieniane przed przyjazdem ... jak czujesz że silnik słaby to nie bierzesz.
@juzjuzjuz: obejrzałem w sumie 4 sztuki F01 760i, czyli wszystkie wystawione na sprzedaż w polsce. tylko jeden egzemplarz, najtańszy, za 88k z Dąbrowy Góniczej pracował i przyspieszał ładnie. niestety był z 2009 roku i w słabej wersji wyposażenia.
@juzjuzjuz: olej wyglądał OK, do płynu nie zaglądałem. te silniki mają problem z lejącymi wtryskiwaczami benzynowymi, tak samo zresztą jak wersje V8. jeśli ktoś od nowości ich nigdy nie zrobił (na gwarancji lub po) to ten silnik będzie pracować jak diesel i ciężko odpalać.
Ale ciebie naprawdę nie stać żeby kogoś znaleźć kto biegle rozmawia np po niemiecku żeby Ci zadzwonił z ebay na jakieś ogłoszenie od właściciela i obgadał zameldowanie auto z TÜV i HU świeże roczniki raczej będą legal w Niemczech i Szwajcarii z normalnym przebiegiem i stanem a nie szukasz u nas laleczek od pseudo biznesmenów co ich ledwo było stać na leasing