Wpis z mikrobloga

Wziąłem sobie internety domowe bez limitu do 20mb/s za 59zł kilka dni temu na testy czy lepiej będzie śmigać niż obecna Netia. Chodzi elegancko to mówię, a biere i zapłacę im za miesiąc z góry. Wchodzę w mój tmobile i widzę rachunek do zapłaty ponad 80zł! WTF?! Do obsługi od godziny nie mogę się dodzwonić, a w usługach i danych nie widnieją żadne informacje skąd dodatkowe 20zł. Ktoś mi może to wyjaśnić? Jak tak to ma wyglądać to rezygnuję po 14 dniach i niech mnie w trąbkę cmokną.
#tmobile #internet
  • 13
@przemo123mo: No właśnie doczytałem małym druczkiem na umowie punkt o dodatkowej opłacie za niepełny cykl rozliczeniowy także wszystko wyjaśnione. Oczywiście w salonie nikt mnie o tym nie poinformował stąd moje #!$%@?, dzięki za pomoc! :)
@edi_smooth: Ja testuję chyba szósty dzień i owszem jest dość niestabilne to łącze ale u siebie poza T-mobile i zasraną Netią nie mogę mieć nic innego bo żadna firma nie chce się podłączać pod jeden dom bo jest to dla nich nie opłacalne. Światłowodu brak, a radiówka chodziła jeszcze gorzej jak Netia. W Netii miałem po łączu telefonicznym maksymalnie do 10mb/s, a i tak przeważnie prędkość była między 5, a 8mb/s
Pobierz
źródło: comment_NB9ILrPqboCpYfScrA1HVhJcWDHOBgfo.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kamilek2323: zablokuj sobie smsy premium, raz mi kazali zapłacić 110zł bo ten ich router może wysyłać płatne smsy, a nie jest to blokowane automatycznie (pewnie specjalnie). Koniec umowy bliski i dziękuję tej firmie, oferta nieprzystosowana do warunków technologicznych