Wpis z mikrobloga

Do czego służy przełącznik auto na manetce od świateł ? Po włączeniu go nie widzę żadnej różnicy. Mam światła do jazdy dziennej jednak te załączają się po przekręceniu klucza w pozycję 3 niezależnie od przekręcenia manetki.
Mazda 6 2005 PB polift

#mazda #mazda6 #samochody #auto #swiatla
  • 12
@Deffyx: Oryginalne Auto załącza Ci światła mijania i pozycyjne jak czujnik zmierzchu wykryje wg niego że to już czas. A że auto rocznik 2005 to zapewne ktoś domontował jakiś moduł, że na pozycji 3 stacyjki mają się uruchamiać przednie mijania i ew. tylne pozycyjne.

Ja mam oryginalny moduł Mazdy DRL który w pozycji off zaświeca mi światła mijania i pozycyjne po przekręceniu kluczyka, a na pozycji Auto działa zgodnie z tym
Ja mam oryginalny moduł Mazdy DRL który w pozycji off zaświeca mi światła mijania


@kulisz: proponuje wywalić ten moduł i kupić normalne dzienne światła oraz od razu jechać zregenerować odbłyśniki.
@kulisz: zatem istnieje tylko 0.01% szansy by ten samochód miał nadal dobre oświetlenie. Ten 0.01% to sytuacja gdzie po prostu te 220 tys. km zostało zrobione głównie w ciągu dnia - powiedzmy jakieś 80% tego przebiegu.