Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niebieski 25lvl, ogarnięty życiowo, z raczej dobrą mordą 7+/10, ze wzrostem ledwo 160cm... i tutaj jest problem. Jak wiadomo różowe wolą wysokich, albo przynajmniej wyższych od nich i ich szpilek xd. Nawet brzydkie nie chcą dać niskiemu szansy. Oczywiście zdarzają się takie nawet ładne, co chętnie zostaną koleżankami, pójdą na kręgle, jakąś imprezę i inne takie takie, ale o związku czy seksach raczej nie ma niestety mowy. Jakie dalibyście rady takiemu niebieskiemu, żeby znalazł fajną różową? #kiciochpyta

#wzrost #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #heightism #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: ze wzrostem nic nie zrobisz, tak samo jak z faktem że zdecydowana większość kobiet woli wysokich mężczyzn i masz ciężej na rynku matrymonialnym. natomiast to, że większość coś lubi nie oznacza, że nie znajdzie się jakaś osoba której nie będzie to przeszkadzać i będzie patrzeć na twoje atuty. także szukaj, szukaj i jeszcze raz szukaj jeśli zależy ci na partnerce
statystyk: @e-welina

Juz byle tekstow naukowych i statystyk, ze pisanie normanskiej bujdy, ze wzrost nie ma znaczenia jest wrecz niesmaczne. Praktycznie kazda kobieta oczekuje partnera, ktory jest od niej wyzszy. WIekszosc kobiet ma wzrost wyzszy od OPa. Kobiety ponizej 160cm stanowia mniejszosc, Do tego im nizsza kobieta tym zazwyczaj sama ma kompleks i oczekuje kogos +30cm wzgledem jej wzrostu (jak nie wiecej). Statystycznie OP wiec ma #!$%@?, a ty mowisz, zeby
OP: @saturdaybaby piłem i pije, ale to nie działa, te reklamy to było mleczarskie lobby xd

@Czarna_ksiazka proste, że mam, ale dają tylko pare cm, jeszcze do 170 trochę brakuje

@FartuszekGarnuszek geniusz, że ja wcześniej na to nie wpadłem

@e-welina nie zwalam, ale nie mam wątpliwości, że jakbym był wyższy to znaczna część moich problemów w życiu by znikła. Niektóre różowe jasno mi sugerowały, że miałbym szanse na coś więcej, jakbym