Wpis z mikrobloga

@Piter93: najbardziej takim wiążącym ludzi ze sobą jailbreakiem było w moim odczuciu cs-szambo. Może ktoś pamięta. Jak upadło to gdy grałem w inne JB na innych serwerach, to czulem sie za bardzo przytloczony wszystkimi pluginami jakimiś świecidełkami i innymi gównami. Cs szambo miało takiego bardziej klasycznego JB z kilkoma pluginami nie wpływającymi drastycznie na rozgrywkę. To mi się podobało.
@Piter93: do dzisiaj pamiętam akcje kiedy jakiś gracz za wygraną poprzednią rundę mógł założyć czapkę aniołka i chodzić po mapie samodzielnie, ja też założyłem taką czapkę i strażnik zastrzelił zwycięzcę rundy a nie mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale czasy świetności to miało w 1.6;-)


@goraceparofki: A w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle nie grałem nigdy na modach, bo nikt normalny nic takiego nie używał. To były czasy dedust, dedust2, detrain, decbble, deaztec, deinferno, denuke itd. czy csitaly na FFA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojtas_mks dopóki nie wpadłeś na sieć BORG lub Volta i nie zacząłeś się bawić w Warcraft 3, diablo, kz, prisonbreak albo deathrun. Zobacz że nie ma teraz prawie żadnego serwera wc3 bo nie dało się tego zrobić w csgo tak dobrze jak w 1.6
@Piter93 nie grałem w to gówno bo mnie #!$%@?ło, że ja, mający dwadzieścia kilka lat, mam słuchać poleceń jakiegoś jedenastolatka z głosem przed mutacją. Kilka razy próbowałem, nigdy nie wytrzymałem dłużej niż 2 minuty.