Wpis z mikrobloga

@Jomahajomaso: To jeszcze nic. Mam koleżankę która całe życie była kulką i była z bardzo fajnym gościem, przystojnym mógłby mieć kogoś innego na spokojnie. A więc historia potoczyła się tak, że ona trochę schudła, tzn nie trochę, schudła zajebiście bo ciałko z kulki zrobiło się całkiem przyzwoite...koleś z którym była, który ją kochał bo #!$%@? co innego poszedł w odstawkę po ponad 6 latach związku, a ona w ciągu 2 miesięcy
@powaznekonto Może to, że pokazuje tylko cycki, których defacto brak, może ja wrzucę fote z jajami na wierzchu i ptakiem pod materiałem, na #!$%@? takie coś wrzucać? Ryj cały zakryty więc ewidentnie chciała pokazać cycki, jeżeli nadal nie widzisz NICZEGO złego w tym zdjęciu to współczuję.
Dokładnie, fajnie sie ogląda cycki o ile ktoś inny nie ogląda cycków twojej dziewuchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jomahajomaso: Ja miałem inaczej. Sam namawiałem swoją różową na wrzucanie zdjęć w bikini, bo czerpałem satysfakcje z tego, że są góście, którzy mi jej zazdroszczą, spermią w komentarzach i bardzo możliwe, że walą konia do tych zdjęć XD Zresztą, na plaży i na basenie też widzą, więc #!$%@?
@Jomahajomaso wrzuca bo może panie strażniku moralności. Proponuję cieszyć się darmowym widokiem cycków koleżanki i skupić się aby samemu być wiernym swoim wartościom a innych zostawić w spokoju.

Mozesz powiedzieć żeby następnym razem ucięła stopy bo ma brzydkie.