Wpis z mikrobloga

Siema mirki!

Piszę bo mam problem. Ostatnio zamawiałem kompa w x-kom . Przed zamówienie pisałem do nich czy aktualizują BIOS a oni mi na to że tak i za darmo tylko muszę dodać stosowną uwagę.O i mi pasuje. Zamawiam czekam kilka dni paczka przychodzi. Składam kompa i nie działa. Próbuje wyciągać ramy, procesor, kartę graficzną i nic. Piszę do nich na chacie czy na pewno zrobili update, oni na to że tak. Przez następne 2-3 godziny próbuje naprawiać. Bez skutku. Dzwonie w końcu do supportu czy zaktualizowali ten BIOS. Miły pan mi odpowiada że nie i aktualizacja kosztuje 29 zł. I tu się rodzi pytanie. Czy nie jest to zagranie trochę nie fair? 30 dyszki to nie jest dużo, ale mogli powiedzieć wprost a nie odwalać takie kaszane. Co o tym sądzicie? Płacić czy się kłócić? Odesłałem im na gwarancje tak jak mi kazali.

#xkom #komputery #niefair
espiy - Siema mirki!



Piszę bo mam problem. Ostatnio zamawiałem kompa w x-kom ....

źródło: comment_4mABp2pdOPO8jyC36FbYx6XP4JPJhzti.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@espiy: Też mi tak kiedyś zrobili z dokładanym do lapka dyskiem SSD. Spoko, spoko, wymienimy. Nawet system postawimy na nim. Przychodzi lapek, w środku HDD, a SSD leży luzem. Jak zapytałem co to się stało, to nagle wyszło, że usługa płatna.
  • Odpowiedz
Miałem gorzej. Zamówiłem kompa za prawie sześć klocków, wcześniej upewniłem się, czy mogę liczyć na update biosu. „Oczywiście” - usłyszałem. Dwukrotne dopytywanie się: raz na infolinii, drugi raz w salonie gdy odbierałem PC’ta, niby wszystko zrobione. Ku mojemu zdziwieniu, w połowie drogi do domu (jakieś 25km od mojego miasta) dostaję telefon z informacją, że jednak.. update nie został wykonany, przez co nie odpalę nowego Ryzena na starym chipsecie ;-;. Szanowałem x-kom, wybaczyłbym
Speed60 - Miałem gorzej. Zamówiłem kompa za prawie sześć klocków, wcześniej upewniłem...

źródło: comment_3Nf9t0g0TNyNkaXHUkYzcq5ti5w49o5v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz