Wpis z mikrobloga

@Moderacja #nmm #5oul w akcie ignorancji oraz zupełnej uległości wobec faszystowsko-ultrakapitalistycznej nagonki skasowała mój obrazek odnoszący się do wypędzenia bankierów ze świątyni przez Jezusa opatrzony cytatem "FREE MARKET IS A FALSE GOD". Jakie to ma niby uzasadnienie? Przecież to jest jawna cenzura ocierająca się o absurd! Wołam @m__b @a__s i żądam przywrócenia mojego wpisu!

Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: Weźcie to stąd, a z domu mego Ojca nie róbcie targowiska!

J 2,13-25

Poniższy obraz to pierwsza wersja Wypędzenia przekupniów ze świątyni El Greca z 1570 roku.

#antykapitalizm #moderacja #moderacjacontent #afera #wykop #neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #prawackalogika #sztuka #katolicyzm #chrzescijanstwo
Revmir - @Moderacja #nmM #5OUL w akcie ignorancji oraz zupełnej uległości wobec faszy...

źródło: comment_Irs1oMgfDwGdovfmTf7ossE8jJ9LlKEj.jpg

Pobierz
  • 5