Wpis z mikrobloga

Witam,

Mam pytanie po wpisaniu w Google "@wesolymaruda" zostają wyszukane moje komentarze z wykopu nie jest to dla mnie komfortowe, a administracja wykopu twierdzi, że to zgodne z prawem i ma to w dupie, zna ktoś sposób jak trwale usnąć komentarze z Google?
Usuniecie konta na gównoportalu też wchodzi w grę, mam po dziurki w nosie podejścia moderacji do użytkownika.
  • 22
@Harmonia: dzięki.

gówno portal z gówno moderacją. Wszędzie jakieś kruczki prawne, gwiazdki, czytanie regulaminów na pierdyliard stron, gdzie nie wiesz co jest napisane już przy 2 punkcie.
RODO srodu, a jak przyjdzie co do czego to poszkodowany i tak gówno może, a wykorzystywane wszędzie tam gdzie tobie utrudni życie.
Tak się zastanawiam, czy jeśli podał bym imię i nazwisko w niku to będą to już dane osobowe, albo jeśli podam dane
@Michu99:

Czy mogę usunąć swój komentarz?


Możesz. Skorzystaj z formularza kontaktowego, opisując dokładnie, który z Twoich komentarzy ma być usunięty i dlaczego. Moderatorzy usuną go, jeśli uznają Twój powód za wystarczająco istotny.

PAN moderator decyduje, co plebs usunie, a co nie...
@Harmonia: no ale na FB jeśli chcesz usnąć konto to usuwają go, a nie wykropkowują, bo to podlega RODO, a tu nie, nie zrozumiałe jest to dla mnie co kwalifikuje się pod RODO, a co nie.

Było czytać regulamin przed rejestracją.


Zapewne ty zawsze czytasz regulaminy? wszyscy je czytają, są takie "czytelne, zwięzłe i zrozumiałe" fajnie jes ię czyta do 2 punktu...

nie sądziłem, że ten gównoportal będzie udostępniał moje komentarze
@Harmonia: a nie uważasz, ze to nie powinno tak działać? za chwilę nie założysz nigdzie konta, bo każdy stwierdzi , a mam w dupie moje dane osobowe, niech sobie biorą i wszędzie będą kradli twoje dane, komentarze i inne własności "intelektualne", co innego gdy jest to portal niszowy, nie komercyjny. A co innego gdy to jest duży portal zrzeszający ogrom ludzi. W tej chwili nie ma alternatywy do wykopu, kilka razy