Wpis z mikrobloga

Dawno nic tu nie dodawałem merytorycznego ale targi rozbiły moją regularność.
Był Kraków i Confiction czyli trzydniowa impreza na Expo, teraz w weekend Brzeskie dni fantastyki na których nota bene zarobiłem w jeden dzień więcej niż w 3 dni w Krakowie xD no a w międzyczasie podróże małe i duże. Jednocześnie cały czas intensywnie szukam we #wroclaw dwóch ważnych dla mnie miejsc.

Miejsca na wystawienie się i coś równie ważnego - miejsca na warsztat. Bo dalej robię wszystko u siebie w jednym małym wąskim pokoju i powoli mnie to dobija ;D

Ten tydzień zostawiam sobię na wykończenie rzeczy odkładanych zbyt długo, naprawę moich warsztatowych wpadek i zaczynam bardziej skomplikowane projekty.

Od jakiegoś czasu chciałem zapełnić swój sklep jak najszerszym asortymentem, by każdy kto trafi do mnie mógł znaleźć choć jedną rzecz która mu się spodoba, albo która będzie idealnym prezentem.

A uzbierało się tego trochę, łącznie mam w asortymencie sklepu ponad 500 pozycji, zrobionych przeze mnie przez okres mniej więcej pół roku.
Teraz chciałbym usiąść nad zdjęciami tychże rzeczy, bo dużo nowości nie miało jeszcze swojej sesji, ale chciałbym również posiedzieć nad projektami które pojedynczo zajmą mi nie minuty czy godziny a dni. Coś, z czego będę naprawdę dumny i czego poniekąd się boję. A z drugiej strony już tylko na to czekam.

Bo pomysłów nadal masa a myślę że jeszcze będę w stanie Was zadziwić ;)

Zapraszam jak zawsze do mnie na stronę www.bido.com.pl - w tym i przyszłym tygodniu będę wrzucać masę nowości.

#rozkminkrzaka #bizuteria #rekodzielo #handmade
bkwas - Dawno nic tu nie dodawałem merytorycznego ale targi rozbiły moją regularność....

źródło: comment_iFd94KpL5FhFcI0IMG9JVvjMOZtLrjx2.jpg

Pobierz
  • 22
Tak swoją drogą w Brzegu był jeden cudowny moment. Godzina gdzieś 21, wszyscy rękodzielnicy i ludzie sprzedający na miejscu zwinęli swoje stoiska.

Ja korzystałem z własnego namiotu i mogłem siedzieć do oporu, a głupio nie skorzystać ciemniejszej pory by pokazać swoje towary #pdk

Jakoś o 21.30 gdy chciałem się już zwijać, kończy się koncert, wychodzą ludzie którzy będą tańczyć z ogniem i... Wszystkie światła gasną, a moje całe stanowisko w tym momencie
bkwas - Tak swoją drogą w Brzegu był jeden cudowny moment. Godzina gdzieś 21, wszyscy...

źródło: comment_hgKa5Ycrkp3TEWL75In9H8tHGoOZmjzS.jpg

Pobierz
@noriad staram się ;D

Dla mnie niewątpliwym plusem takich rzeczy jest ich niepowtarzalność, bo gwarantuje że nie znajdzie się drugi taki na całym świecie - w końcu wzór w środku zrobił się poniekąd sam, bo to odpowiednio przygotowana przeze mnie żywica która się rozpuszczała w środku z barwnikiem i pigmentem lumi ;D

Mam tego dziesiątki, właśnie będę szlifować inne takie maleństwa
@noriad spoko, ja mam świadomość w jak małej niszy jestem i że większość moich rzeczy ludziom się może spodoba, ale nie na tyle żeby kupić :D

Tak czy tak doceniam, fajnie że Ci się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@bkwas: powiem Ci że... nie do końca. Bo np. zamiast kupić kolczyki z jakimś sztucznym kryształem można kupić u Ciebie fajne, do tego świecące w ciemności, kryształki. Wisiorki na szyję ok, to mniej osób nosi, fakt (prędzej krzyżyki) ale i tak widuje takie osoby na ulicy ;)
@noriad: Miedzy innymi dlatego w sumie od początku postanowiłem że wszystkie rzeczy które będę robić, będę wykonywać na bazach, zaś klient sam będzie decydować czy rzecz która mu się podoba ma być wisiorkiem, brelokiem, czy może kolczykami. I już widzę efekty, bo tak naprawdę sprzedaję 50/50 wisiorków i breloków, a ciężko by mi było mieć wszystko x2
@Komineczek: Stałem razem z Fundacją Dawne Komputery i Gry która miała tam duże stanowisko ze starymi konsolami i komputerami - miałem procent od sprzedaży, żeby zasilić trochę fundusz fundacji i wyszedłem na tym dużo lepiej niż gdybym miał wykupić własne stanowisko. O zajebistym towarzystwie nie wspominając : D

Ceny? Małe stanowisko ok 500-800zł. Większe ok 1300-1800zł. Czyli w przypadku dużych stanowisk, conajmniej jeden dzień robili za darmo.

U mnie najlepiej nie
@ManHidden najintensywniej oddaje światło przez pierwsze 3-4 minuty, później błędnie i oddaje delikatnie niebieskie światło przez ok 4-5 godzin (oczywiście widać to gdy jest bardzo ciemno) więc dużo dłużej niż wskazówki zegarka.