Wpis z mikrobloga

@cytmirka: dobra trutka.Ja dwie rozne wysypywalem, jedna znikala w 3 minuty, a drugiej nic nie chcialo ruszyc. Mysz byla tak glodna ze tyle zzarla ze nanastepny dzien juz ja znalazlem zdychajaca
@Pan_Mysz: Juz tam oddały życie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam pułapki klatki i jestem w pełni gotowości dać im spokojnie żyć na wolności. Ale najpierw niech wejdą do tych klatek xd Raczej na ser nie powinny narzekać bo moja zasadzka z podłożeniem sera w kilku miejscach (nie wiedziałam w którym pokoju są) się sprawdziła bo z jednego miejsca serek zniknął ( ͡° ͜ʖ ͡°
@cytmirka: Przypomniała mi się sytuacja kiedy miałem 10-11 lat, pierwszy komputer... grało się w giereczkę, w pokoju była pułapka na myszy, nagle przychodzi matka i mówi, że się mysz złapała xD Najlepsze jest to, że słyszała trzask pułapki będąc w łazience (dzieliły ją jakieś.. 3 ściany, do tego myła głowę xD) Ja nic nie słyszałem xD ale niestety nie pamiętam na co się złapała ( ͡° ʖ̯ ͡°
@Matsik: Ja jestem zbyt pro zwierzęca żeby uśmiercić mysz :( Mam trzy klatko pułapki a w nich czekolada z serem ale teraz czytam na necie ze czekolada może im zaszkodzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)