Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#smartwatch

Czy jeśli zależy mi na funkcjach sportowych i otrzymywaniu powiadomień a nie interesują mnie takie funkcjonalności jak pisanie lub czytanie wiadomości czy rozmowy przez zegarek to dobrym wyborem będzie huawei Watch GT? Jeśli macie inne propozycje to w grę wchodzi jedynie okrągła klasyczna koperta a nie opaska
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klik: a powiedz mi czy od premiery albo odkąd go kupiłeś miał jakieś aktualizacje? Słyszałem że pojawiła się opcja ekranu widocznego cały czas. Coś jeszcze? Rozumiem że mogę z nim biegać i zapisze mi trasę poprzez GPS? Nie muszę mieć telefonu podczas aktywności?
kupilem niedawno i mial aktualizacje bodajze 3. dodano pare tarcz oraz opcje o ktorej piszesz czyli always on display. tak mozesz biegac ale telefon musisz miec przy sobie ewentualnie pozniej zsynchroniziwac po treningu. jesli chcesz sprawdze opcje treningu bez telefonu i napisze ci przy weekendzie bo nie sprawdzalem takiej opcji. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klik: byłbym wdzięczny jakbyś sprawdzil trening bez telefonu i późniejszą synchronizację. Dla mnie bieganie z zegarkiem i telefonem jednocześnie jest bez sensu. Zależy mi właśnie na tym żeby móc wyjść bez cegły w kieszeni. Jeżeli się nie da to nie mam po co tego kupować :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@klik: dzięki. Najpewniej kupię. Pojawił się w Polsce amazfit gtr który w zasadzie jest podobny więc jeszcze zapytam ludzi o opinie ale raczej nie widzę sensu brać jakiejś niepewne nowości skoro watch GT to sprawdzony model. Powiedz mi tylko czy w aktualizacjach pojawiają się jakieś nowe tarcze czy huawei ma to w nosie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@klik: kupiłem dziś za 450zl z gwarancją do kwietnia 2021 więc chyba dobry deal. Prawie nieużywany. Gość dostał do telefonu w abonamencie. Dzięki jeszcze raz za pomoc i odpowiedzi na pytania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klik: przyszedł. Podoba się ale mam pytanie. Czy u Ciebie da się wyłączyć stałe monitorowanie tętna? Próbuje wyłączyć w aplikacji ale jak odznaczę i daję wstecz to znów jest włączone. Nie wiem czy to jakiś bug czy co ale nie mam potrzeby stałego monitorowania pulsu a nie idzie tego cholerstwa wyłączyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klik: ciekawe :) ale powiem ci ze ogólne wrażenie bardzo dobre. Dzis biegałem. Byłem w szoku ze w sekundę miałem aktywny GPS. W starym garminie czasem 5 minut chodziłem i szukałem sygnału. Poza tyl ładny jest :)