Wpis z mikrobloga

Jako, że wczoraj szczęśliwie udało mi się wrócić do Chin z mojej 8-dniowej wycieczki po Korei Północnej postanowiłem zrobić małe rozdajo z drobiazgami, pamiątkami z tego kraju.

Nie taguje # rozdajo bo mam wrażenie, że tam jest spora patologia i mam od dawna na czarnej liście.

W skład zestawu wchodzą *:
- wydanie gazety po koreańsku z relacją ze spotkania Kim Dżong Una z Donaldem Trupem na linii demarkacyjnej w Strefie Zdemilitaryzowananej pomiędzy Koreą Północną a Południową (kiedy D. Trump przeszedł na chwilę na stronę Północną).
- wydanie gazety Pyongyang Times po angielsku z relacją z tego samego wydarzenia
- 3 pocztówki
- przypinka z flagą KRLD
- 2 x banknot 5000 Won (niestety nie udało mi się ich rozmienić na niższe nominały)
- paczka papierosów 7.27, które na co dzień pali Kim Dżong Un (hit)
- 2 zupki "chińskie", czyli instant (nie wiem jak smakują)
- mała paczka suszonej ryby czy kałamarnicy (czy czegoś takiego)
- jakieś ciasteczka (nic specjalnego)

* zastrzegam sobie prawo małych zmian w składzie, ale postaram się wszystko wysłać

Paczkę będę wysyłał z Chin najtańszą opcją więc może nie dość, a jak dojdzie to może to być np. za 2 miesiące.

Losowanie przy użyciu mirkolos, jutro wieczorem chińskiego czasu. Zielonki i zbanowani nie biorą udziału. Z losowania wyłączę też ludzi z mojej czarnej listy.

#korea #koreapolnocna #azja #podroze #podrozujzwykopem #jemprzeciez <- mój tag o Azji - aktualnie z podróży
kotbehemoth - Jako, że wczoraj szczęśliwie udało mi się wrócić do Chin z mojej 8-dnio...

źródło: comment_vLWem7kuo23LpVHLm2GOjO1B7cJkYvCX.jpg

Pobierz
  • 246
@AvantaR: Dostaję sporo zaproszeń i dodaje tylko osoby z którymi mam kontakt. Najwyraźniej nie zależało Ci na kontakcie skoro ani razu do mnie nie napisałeś, ani się nie odezwałeś. Żadne polskie biuro podróży nie będzie prowadziło nagonki na władze KRLD, bo przecież ich tam zbanują. Tak samo nie krytykują władz innych państw autorytarnych jak np. Chiny. Nie widzę powodu, żebym publicznie prowadził krucjatę przeciwko władzom KRLD. Filmy pokazują jak wygląda wycieczka
@Truszek: Ej Panie, ale to było 3 lata temu, wtedy to Twoje kanały malutkie jeszcze były :D No stwierdziłem, że widać masz taką politykę dodawania ludzi na FB, no to przecież nie będę Ci tyłka truł. Ale regularnie truję Ci dupę na pozdro z KRLD i profilu o JP, bo pomimo, że uważam iż Twoja działalność jest w pewnym stopniu szkodliwa, to jednak przekazujesz też wiele ciekawych informacji co szanuję.

Tłumaczenie