Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ogladam sobie #chlopakidowziecia i to jest dramat. Nie chodzi mi o tych chlopakow, ale o to ze oni wszyscy mysla ze znalezienie dziewczyny rozwiaze wszystkie ich problemy. Zrozumcie jedno #przegryw, zaruchanie czy posiadanie laski nie zmieni twojego zycia. Jak nie masz znajomych to laska i tak cie zostawi bo stwierdzi ze jestes dziwny i malo dynamiczny. Jak masz beznadziejna prace to laska tez cie zostawi bo po ewentualnym zauroczeniu bardzo szybko przyjdzie zwykle zycie. Nie patrzcie na wasze mamy, babcie bo to byly kompletnie inne czasy. Najpierw trzeba ogarnac swoje zycie, a dziewczyna moze byc co najwyzej dopelnieniem twojego szczesliwego zycia.
Ja jestem sam juz 2 rok i jestem najszczesliwszy. Brakuje mi oczywiscie drugiej osoby, czulosci, seksu, wsparcia, ale potem przypominam sobie jak to wygladalo jak bylem w zwiazku i mi przechodzi. Plusy braku dziewczyny:
-wewnetrzny spokoj, z nikim sie nie klocisz, zadnych fochow, humorow, nie musisz sie denerwowac bo jakis bolec do niej pisze
-duuuzo wiecej pieniedzy, wyjscia, kolacje, paliwo do ksiezniczki kosztuja
-zyje tylko swoimi problemami. Bedac w zwiazku musialem zyc tez jej, to auto sie popsulo, trzeba naprawic, to spina z kolezanka, trzeba wysluchiwac caly dzien, to nie moze pracy znalezc, trzeba jej pomoc itp itd
-robie co chce i kiedy chce, nie musze sie wiecznie nikomu tlumaczyc, pisac jak spedzilem dzien
-nie musze jej organizowac czasu, wiecznie zabawiac, wymyslac jak spedzic wolny czas
-wysypiam sie
Minusem jest brak seksu, ale z tym tez bywalo roznie, trzeba sie czesto prosic i znosic fochy, a jak juz do czegos dojdzie to tak nie, tu niewygodnie, szybciej, wolniej, delikatniej, idz pan w ch, juz wole sobie zwalic
Ogolnie nie polecam zwiazku, chyba ze bedac nastolatkiem, bo wtedy laski kochaja cie bezinteresownie i tak naprawde za nic. Potem zdecydowanie odradzam zwiazki, w szczegolnosci z osobnikami z gatunku #p0lka Przegrywy docencie co macie, bo wiele mezczyzn nie moze teraz nawet siedziec przed laptokiem bo mu jego karyna truje dupe zeby pojechal tam i tam i zrobil to czy tamto.
#takaprawda #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 22
  • Odpowiedz
@Chwilowo: Nie wiem, po co napisałaś ten swój wysryw. Lepiej wytłumacz mi, o ile jesteś w stanie, po co dwoje ludzi ma się ze sobą wiązać, skoro nic nie chce wnosić od siebie do tego związku, albo niby jakim cudem posiadanie partnerki nie zmienia sposobu gospodarowania pieniędzmi. Albo tą naiwną wiarę w fakt, że wszyscy ludzie są mili... Ale co ja się produkuję, i tak nie jesteś w stanie nic mądrego
  • Odpowiedz