Wpis z mikrobloga

Polskie #wesele to największy rak. Wczoraj, od wieków, byłem na jednym.

-ludzie po trzech godzinach wchodzili na krzesła i śpiewali piosenki
-kolezanki panny młodej chciały oblać winem moją partnerkę, bo miała biała sukienkę xD
-cringowe zabawy weselne
-hektolitry wódy
-faceci w za dużych garniturach, z przeszyciami, świecących się, jakieś wstawki xDD istny modowy koszmar
-wywlekanie rodzinnych kłótni sprzed kilkunastu lat xD
-jedna bójka (trwająca 7 sekund)

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że na codzień przebywam z ludźmi, którzy stronią od wszelakiego alkoholu i są światowymi, wykształconymi osobami. Czułem się jak na jakiejś wycieczce do ZOO

#slub #polska #bekazpodludzi
  • 162
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
@zemsta_przegrywa: i dlatego spędzasz czas na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Nawet nie wiecie jak się cieszę, że na codzień przebywam z ludźmi, którzy stronią od wszelakiego alkoholu i są światowymi, wykształconymi osobami."
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa Eeh, przesadzasz, byłam na wielu weselach, nigdy nikt się nie pobił, nie pokłócił. Oczywiście pili, jak to na imprezach, ale zachowywali się normalnie. Na to, jak kto był ubrany nigdy nie zwracałam uwagi, więc się nie wypowiem. Chociaż czy to ma takie znaczenie?
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: wystarczy ze sobie wygooglujesz czy wypada biala.
Czarna spoko - sama bylam w czarnej. Ale poprostu chodzi o to ze nie wypada ... to nie jest zadna wiejska tradycja.
Byles kiedys na weselu innym? Widziales kiedys laski w bialych kieckach poza Panią młoda i swoja laska?

ja bylam na kilku i ani jedna laska nigdy nie ubrala bialek - i uwaga - pstryczek w Twoja strone - nie byly to
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: no tak. Dla facetow to nie ma znaczenia. Ale Panią mlodym czesto jest przykro bo jest ogolna zasada wsrod kobiet ze bialych kiecek sie nie zaklada. Ze tylko Pani mloda jest na bialo ubrana. Uwierz mi... laski o tym WIEDZĄ.
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: dlaczeog mowisz wiejski...? bylam na ok 5-10 weselach.. na zadnym nikt nie mial bialej kiecki. Moze i zwyczaj ale jesli sie idzie na wesele to trzeba pomyslec o tym ze to jest impreza panstwa mlodych i sobie odpuscic biala kiecke. Jest 99999x innych kolorow
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: akurat założenie białej sukienki jest dużym nietaktem. Biały kolor ejst zarezerwowany w tym dniu dla panny młodej. Tak już jest, z dress codem się nie dyskutuje. Tak samo jak z savoir-vivre. Co do reszty się zgadzam, tradycyjne polskie wesele są tragiczne.
  • Odpowiedz