Wpis z mikrobloga

Mirki / Mirabelki jakie polecacie kanały na YouTube do posłuchania podczas sprzątania czy gotowania obiadu? Podcasty są mile widziane. Tematyka różna - wywiady, ciekawostki, nauka, psychologia, przyroda, nawet i moda męska (lubię czasem posłuchać Czas Gentlemanów). Coś typu UNB, 7mpz itd. Ważne żeby się tego dobrze słuchało i można było czegoś się dowiedzieć. Ktoś coś?
#youtube #ciekawostki #nauka #kiciochpyta
  • 7
@rosea_balteum: Dwóch typów podcast. Ja czasami słucham w pracy i jest spoko. Z innych wartych uwagi to Kryminatorium, chociaż ostatnio już tak nie siada, bo chłop się dostał do radia i chyba zatrudnił menadżera, bo stosuje #!$%@?ące zabiegi pod wyświetlenia. Z reszty, których próbowałem to słabo, mało jest dobrych podcastów xd Może impoderabilia paciorka, niektóre wywiady są spoko, ALE słychać że niektórzy goście przychodzą do niego bardziej dla promocji swojej książki/filmu/eventu
@derko123: Znam wszystko :/ Mam dokładnie takie same odczucia jak ty. Kiedyś lubiłam Podcast Radioaktywny ale od pewnego czasu nie da się tego słuchać. Imponderabilia jest ok ale rzadko są goście którzy faktycznie maja coś ciekawego do powiedzenia.