Wpis z mikrobloga

Witajcie. Potrzebuję porady odnośnie suszarki do ubrań. Planujemy kupić w końcu to magiczne urządzenie bo już robi się za dużo prasowania i za mało miejsca na suszenie.
Oglądałem ostatnio Beko https://www.neonet.pl/suszarki/beko-dpy8506gxb1.html ma całkiem nieźle opinie i cena też nie najgorsza. Może ktoś używa takiej albo w podobnej cenie i mógłby podzielić się rada, uwagami, bo na necie jest mało testów tego typu sprzętu.
#suszarka #pralka #suszenie
  • 24
@Rydzyk102: suszarka nie prasuje tylko gniecie. Ale są już maszyny, które prasują. Mam coś takie w domu, co nakłada się na takiego jakby manekina i dmucha tak długo aż się "wyprasuje". "Prasuje" długo, ale w sumie daje radę. Tylko hałas jest nie do wytrzymania.
@rydzyk102 @marekrz są programy z łatwym prasowaniem jest to suszenie parą sa mniej zagniecone te ubrania i sa mniejsze obroty, ale samego prasowania w sobie to urzadzenie nie ma ;d co do beko tureckiego badziewia bym nigdy nie kupil ale co kto lubi a opinie to wiekszosci nie sa opinie kupuajcych. zreszta obojetnie co kupisz to po 5 latach na smietnik :D
@marekrz @relaxikk123 macie rację, źle to napisałem chodzi o to żeby koszulki nie były tak pogniecione bo obecnie wyglądają, jak to mówią "jak z gardła wyjęte" a do suszenia na pewno będzie szybciej zimą szczególnie przy ogromnej ilości rzeczy "bąbelka".
Odnośnie opinii to wiem, iż są to płatne teksty, jednak liczyłem że ktoś posiada jakąś nowszą suszarkę i może coś o niej powiedzieć.
@Soyerski ja kupiłem Electrolux Perfectcare 800 i jestem mega zadowolony. Pranie suche miękkie a do tego jeśli wyjmie się od razu po skończeniu suszenia to nie trzeba prasować rzeczy codziennych.
@Soyerski: Kupiłem EW8H359SP, nigdy wcześniej nie używałem suszarki więc jestem zachwycony tym jak miękkie są teraz moje ubrania. Z wad to hałasuje strasznie ale to chyba wszystkie tak mają.
@Soyerski: @Adass: @Rydzyk102:

Jak tam panowie wasze suszarki? Ja kupuję elektroluxa, ale nie wiem czym oprócz ceny różnią się te modele:
1. EW8H358PSP - 2600 zł
2. EW8H358SP - 2600 zł
3. EW8H458BP - 2300 zł

Wg. tabelki porównawczej elektroluxa mają wszystkie te same funkcje i akcesoria dodatkowe, a ta ostatnia jest o 300 zł tańsza
@jabukasiga zależy co będziesz wrzucał. Koszule i bardziej formalne rzeczy typu polo trzeba. Ale koszulki codzienne, do pracy czy tego typu wrzucam od razu do szafy. Trzeba tylko pamiętać żeby wyjąć w miarę szybko po skończeniu i będzie gitara