Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj pojawił się wpis jednego uzytkownika na mikroblogu, ze ma 24 lata i chciałby poznawać 16 latki, ale jego zdaniem polki takie młode patrzą na facetów po 20stce wilczym wzrokiem, i ze on to chce Ukrainke bo one na wiek nie patrzą. Sam mam 24 lata i co prawda teraz z takimi małolatkami nie kręcę, ale wydaje mi się, ze takie gówniary właśnie lecą na starszych, szczególnie jak masz pracę, furę. Jak miałem 19 spotykałem się z 15stką, lizanko ale bez seksu. Potem jak miałem 22 kręciłem z czterema 15stkami, róznica 7 lat. Jak to jest waszym zdaniem?

#prokuratorboners #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania w sumie jak miałem 24 lata to zupełnie nie kręciły mnie 16tki, zdecydowanie zbyt młode. Teraz jestem troszkę starzy i gdybym nie był w związku to nie widziałbym nic złego w spotkaniu się z 19 latką, ale młodsza niż 18 to na pewno nie. A to że młodszej dziewczynie zdecydowanie łatwiej zaimponować samochodem, pracą, pieniędzmi to akurat prawda. Kiedy jej rówieśnicy jeszcze się uczą i nie mają dochodów możesz zaoferować więcej.
@AnonimoweMirkoWyznania: I bardzo dobrze ci się wydaje Mordeczko ( ͡° ͜ʖ ͡°) A żeby to potwierdzić wystarczy iść na jakąkolwiek imprezę gdzie wpuszczają małolatki. Pamiętam jedną taką akcję kiedy chodziłem do liceum jak miałam 18 lat przyszła po mnie pod szkołę koleżanka Sylwia lvl 22 wtedy która wygląda jak typowa płodna Julka (noo bogini nie ma się co oszukiwać) największy ból dupy oto miały laski które same
@AnonimoweMirkoWyznania 16 latki może i nieraz maja fajne ciało, ale za to mentalnie to jeszcze dzieci. Obejrzę się nieraz za jakąś fajną małolatą na ulicy, ale nigdy bym się nie zdecydował na nic więcej, bo i o czym gadać z takim dzieckiem? A też nie chciałbym nawet z taką 16-18 latką uprawiać seksu, bo wiedząc że jest młoda i głupia czułbym, że ją wykorzystuję.
@GrammarNazi: Dokładnie wiele mówi się o tym, że to kobiety wcześniej dorastają ale niestety niepodważalna prawda jest taka, że bardzo często nawet dziewczyny znacznie starsze niż 16 lat mentalnymi dziećmi które tylko wyglądają jak dorosłe. Więc z takimi małolatkami trzeba bardzo ostrożnie nawet jak same podchodzą gdzieś tam
na imprezie.
@Onan_the_Barbarian: co? zobacz ile jest małżeństw z taką jak nie większą różnicą wieku
zresztą związki rówieśnicze to jakieś nieporozumienie
facet mając ok 20 lat jest gołodupcem podczas gdy laska jest jak kwitnący kwiat
natomiast po 30stce role się odwracają facet już coś ma (no chyba że jest idiotą to nadal mieszka na mame + uzależnienie od alko i imprez co skutkuje paskudnym, wyglądem)
natomiast kobieta do 30 lat dobrze jak by
@Onan_the_Barbarian: skąd? te dane? główny urząd danych z dupy?
te wielkie miłości kończą sie
A po zmianie szkoły
B po skończeniu studiów jak sie okaże ze super chłopako inżynier nie może znaleźć pracy w swoim kierunku i musi #!$%@?ć w fabryce co prawda na nieco lepszym stanowisku np kontrola jakości ale i tak za śmieszne pieniądze

#!$%@? za dużo znam przykładów żeby uwierzyć w taką brednie
@Rustyyyy Przyznaje dane wziąłem z tyłka bo nie pamiętałem liczb, a tutaj cytat ze strony.
"Różnica 10 lat zwiększała ryzyko rozwodu o 39 procent, a wśród par, w których różnica wynosiła 20 lat, ryzyko wzrastało o 95%. Na pierwszy rzut oka wygląda to jak ponura przepowiednia, jeśli Twój facet jest od Ciebie starszy. Ale zanim pójdziesz przyspieszyć przeznaczenie, doczytaj do końca.

Po pierwsze, to, że ryzyko rozwodu jest o 95% większe niż
@Onan_the_Barbarian: prawda jest po środku a chodziło mi o różnice około 6 lat i oczywiście jak ktoś ma 20 lat to lepiej by sie dogadał z 18 latką ale jak by miał 35 to taka 27 była by akurat

Dla czego według mnie związki rówieśnicze (które w zamyśle maja być poważne czyli para dacyduje się na zbudowanie rodziny) są do bani?
Najczęściej są 2 scenariusze

A w wieku ok 20-25 lat
@AnonimoweMirkoWyznania: To chyba wyglądałeś na max 19 lat. Moze to były krótkie znajomości ,one myslaly ze spotykają się z 18-19 latkiem a ty nie mówileś ile masz naprawdę lat. Generalnie w zyciu, w tym roku spotkałem tylko jedną 16 latkę która naprawdę lubi starszych , mając 15 lat była związku z 23 latkiem. Teraz tez umawia się z kolesiem powyzej 20 lat. Ogólnie bardzo fajna , sympatyczna i uśmiechnięta dziewczyna ,