Wpis z mikrobloga

@ryyj: no kurła panie 15 złotych ile za swoją dałeś z allegro ?
Pewnie tyle samo i jest gównem ( ͡° ͜ʖ ͡°) mówię co wiem, bo miałem też te tanie ta jest ładna masywna, nawet ustnik jest wygodny dodają czyścik do każdego zamówienia
@YerbajTo W sumie to cały zestaw z matero za 25 zł nabyłem drogą kupna z tego co pamiętam. Solo na aukcji za 9 zł ale nie narzekam tylko racja - zachować czystość i wyczyścić to nie lada problem :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YerbajTo: polecasz taki szit nie majac sam mając pojęcia co do gęby wkładasz. Na allegro też to samo sprzedają, zwracam uwagę że nie warto zawsze ślepo patrzeć na cenę, szczegolnie coś co się moczy w gorącej wodzie...nie wiesz coś jest pod chromem. Zamiast obrażać zastanów się czasem poprostu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YerbajTo: zdziwilbys się jakiej szitowej stali używają w Chinach do wyrobu elementów kuchennych. Przy imporcie stali maja wymóg certyfikatu badania radioakrywnosci, ciekawe czy bez powodu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Staram Ci się przekazać delikatnie informacje które które widziałem na własne oczy porostu, no ale widzę że niektórych nie trzeba bo mają klapki na oczach. Szkoda strzempić ryja na niektórych.
@Issac piszesz że to szit bo jest tania i sprowadzana z Chin? Jakby kosztowała 5x tyle to już byłoby ok? Jest to jedna z popularniejszych bombilli, prawie każdy sklep zajmujący się sprzedażą yerb ma ją w asortymencie, i jeszcze nie słyszałem żeby ktoś narzekał. To ty żyjesz uprzedzeniami, bo jak coś jest z Chin to od razu radioaktywne i w ogóle daje raka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aletypteej: żyje tym co widziałem na własne oczy w fabryce sztućców że stali nierdzewnej w CN w Yanghzou. Nie mówię dokładnie o tych bombillach, ale zwracam uwagę że warto uważać poprostu, w końcu miliony much nie może się mylić. A kupić coś co ma np. Certyfikat produkcji w UE. (faktycznie będzie droższe)
@YerbajTo: kupiłem za 25zł z allegro bo moja za 10zł z pierwszego zestawu, jak zaczynalem 9 miesiecy temu, juz sie rozleciała i pierwsze wrażenie mega, wydaje sie solidna i fajnie sie siorbie i bardzo dobrze filtruje. polecam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)