Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz chciałem przetestować tę "mityczną ochronę" Paypal'a. Otrzymałem uszkodzoną i przez to bezużyteczną zabawkę z Banggood, wystąpiłem do Chińczyka o zwrot kasy, a ponieważ nie było reakcji - to założyłem spór na Paypal, oczywiście dołączyłem zdjęcia (dowód).
Paypal obiecuje zwrócić kasę, ale najpierw muszę dostarczyć uszkodzony produkt do Chin :)
Przy wartości ok. $10 to oczywiście nie ma najmniejszego sensu.. Opisałem Wam tę sytuację, jako przestrogę, że zakładanie sporów na Paypal ma sens jedynie w sytuacji, gdy towar nie zostanie dostarczony.

#banggood #paypal
  • 7
@Zahary_pl czy to była elektronika? Filmy są lepsze by udowodnić że coś nie działa, ale czasem i one nie wystarczają. Ludzie robią różne przekręty ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Zahary_pl: ale co za problem to odesłać i wystąpić do paypala o zwrot kasy za odesłanie?

Właśnie jednym z plusów paypala jest program zwrotów kasy do 120zl za odesłanie.

Opisałem Wam tę sytuację, jako przestrogę, że zakładanie sporów na Paypal ma sens jedynie w sytuacji, gdy towar nie zostanie dostarczony.


Nie, opisałeś sytuację w taki sposób bo wynika to z braku wiedzy u ciebie.
@Andczej: To rzeczywiście nie doczytałem, że zwracają za wysyłkę.
To czym można wysłać niewielką przesyłkę do Chin, aby zmieścić się w podanych przez Ciebie kosztach 120 zł ?